BRAVO-ROZHOVOR S TOMEM

16. září 2009 v 14:52 | Nikeyinka
BRAVO: Tome, řekni pravdu, začal jsi dělat hudbu abys poznal víc holek?
Tom: Holky se mnou chtěli chodit ven i na základce. Vždycky jsem dostával zamilovaný dopisy. Vypadal jsem docela dobře. Začít dělat hudbu byl můj sen.
BRAVO: Jak ses naučil hrát na kytaru?
Tom: Můj nevlastní otec měl hudební školu. Naučil mě všechny základní věci. Pak jsem se v klidu učil sám, seděl jsem a hrál tak dlouho až jsem se to naučil.
BRAVO: Měl jsi ještě nějaké další koníčky?
Tom: Ano, grafity. Měl jsem to rád relativně dlouho, ale spíš jsem kreslil na papír, nebo tajně na zdi. Vždycky jsem chtěl použít vagón, ale nejsem odvážný. Umění byl můj oblíbený předmět a myslím že jsem mohl studovat kreslení. Nicméně hudba byla vždy na vrcholku mého života.
BRAVO: Jaký byl první song, který jsi dokázal zahrát?
Tom: Knockin On Heaven´s Door od Guns N´Roses. Dnes pomáhám psát hudbu ve skupině, ale Bill je ten kdo se stará o slova.
BRAVO: Nazval by ses někdy za rockandrolla?
Tom: Nééé. Typičtí rokoví fanoušci jsou totálně bezstarostní. Dělají si co chtějí a nedělají si starosti s problémy. Já jsem urážlivý a netrpělivý.
BRAVO: Ale ty jsi ten kdo má nejvíc fanynek?
Tom: Bill vždycky říká že věří v pravou lásku. Podle mého názoru by člověk neměl koukat na zevnějšek a to je to co dělám v prvním momentě.
BRAVO: Tak jak si může dívka poznat že se ti líbí?
Tom: Když se mi nějaká dívka líbí pokusím se s ní pustit do komunikace s očima. Když se koukne zpět, prokecám si s ní.
BRAVO: Co by měla dívka udělat, aby ses za ní otočil?
Tom: Krátká sukně a vysoké podpatky jsou sexy, ale pěkný obličej je nejdůležitější! (ha tak krátké sukně nenosím a pěkný obličej? Mno nevím nevím:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama