CO ŘÍKAJÍ NA TH SLAVNÍ

16. září 2009 v 18:12 | NIKEYINKA

Tobias Regner
Tihle kluci jsou velice talentovaní a já je velice obdivuji. Jsou teprve 16 let staří a už jsou světově slavný. Když jsem byl já v jejich věku, koukal jsem na kreslené pohádky. Ke dvojčatům můžu říci, že se stali dospělými dokonce možná až příliš brzo. Já myslím, že jsou zralí na jejich roky, což ,může být v téhle práci dobré, pokud ovšem nebudou mít smysl pro obchod, bude to špatné. Mam strašně rád song Schrei. Tenhle song je pro mě absolutní jedničkou v mé kolekci hitů. Ten song je úplně super, dlouhou dobu sem neslyšel nic tak dobrého. To si zaslouží chválu a pro kluky to nejlepší!
Michel Johnson (US5)
Já nechápu, proč si všichni lidi myslí, že US5 a Tokio Hotel mezi sebou nějak soupeří a že pro sebe hledáme jen špatná slova. Opak je pravdou. Song Durch den monsun je pro mě nejlepší německý singl co jsem kdy slyšel. Bill má zajímavě úžasný hlas a ostatní kluci dělají skvělou muziku. Nikdy jsem se s nimi nepotkal, ale chtěl bych, protože je obdivuji.
Marc Terenzi
Ty děti jsou super. Na Comet Award jsem seděl s nimi a kluky z US5. Ti čtyři kluci jsou opravdu nadaní, ale taky to jsou skvělé osoby. Jsem skutečně šťastný, že s jejich prvním hitem dostali tolik cen. To bylo šílenství. Místo, kde jsme seděli, bylo úžasný. Já sem chtěl opravdu moc, aby vyhráli cenu a myslím, že oni si jí zasloužili. Oni vědí, co si o nich myslím a to stačí. Jen tak dál pokračujte kluci!
Pink
Poprvé jsem o nich slyšela na Viva Live Show a musím říct, že ti kluci jsou opravdu sladcíííííííííí. Frntman-zpěvák kapely, neznám jeho jméno, je naprosto úžasně krásný. Přísahám že kdybych byla mladší, byl by můj. A o jejich hudbě ani nemluvě. Když mi Klass řekl něco o nich a když jsem slyšela jen jednu jejich písničku, šla jsem do obchodu s CD a koupila si 10 jejich Cd pro mě a 20 jejich Cd pro moje přátele. Tenhle druh CD musí být v mých rukách. Když jsem se vrátila domů, všichni se mě ptali, kdo jsou to ti skvělý lidi. Pak ale nikdo nerozuměl proč mám 10 kopií. Vysvětlila jsem jim to tak, že když rozbiju jedno, abych měla jiné. Takové CD se nevydá každý den!!!
(jj Pink je fakt hustá:D)
Thariq Khan(US5)
Ten zpěvák má úžasný hlas a ten mu závidím. Nahráli spoustu úžasných songů a moc se mi líbí jejich texty. Oni jsou to, co jiní být nemůžou, co si jen tiše přejí, a to je skutečný hudební charakter. Hlas a vzhled! A to je dnes vzácné. To je neuvěřitelné, že někdo z naší země může být tak úspěšný a významný.
50Cent
Já neposlouchám rock a je pravda, že poprvé jsem si myslel, že ten zpěvák je holka, ale nemůžu popřít, že ti kluci jsou velice úspěšní a nadaní ve vytváření hudby. Mám jejich CD byl to dárek od mé kamarádky Pink, a teď jí musím poděkovat, protože ona mojí hudební sbírku okrášlila. A musím říct, že Cd Schrei je jediné rockové CD v mé sbírce.
Sarah Connor
Marc se s nimi setkal už tváří v tvář, ale já ještě neměla to potěšení. Ale doufám, že se s nimi brzo setkám. Ty děti nejsou talentované. To nemůžeme říct. Žádné výstižné slovo pro ně nemůže existovat. Slovo talentovaný je slovo pro něco přirozeného, ale oni mají něco jako nadpřirozené síly a proto mohou dělat tak skvělou hudbu a tak úžasně zpívat. Oni ještě nejsou dospělý a už jsou tak úspěšní. Myslím, že oni tak rychle nezmizí. Mylsím, že Tokio Hotel budou existovat tak dlouho, dokud budou žít, protože jejich hudba je skvělá a oni jsou talentovaní.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama