Říjen 2009

Tokio Hotel a drogy

2. října 2009 v 9:30 | neznámý
kapely Tokio Hotel zveřejnili svou temnou stránku.
1. října 2009
Začali už ve třinácti
Mají rádi, když jsou totálně na šrot a nejlépe ještě zhulení či jinak omámení k tomu.

V rozhovoru, který probíhal společně s jeho bratrem Billem, kytarista Tom Kaulitz prohlásil: "Párkrát se stalo, že jsme se z nudy úplně zbourali, zhulili (trávou) a vzali si nějaké prášky."

Magazínu Gala se také podařilo odhalit, že už několikrát experimentovali s tvrdšími drogami a že s nimi začali poměrně brzy. Už ve třinácti dostávala dvojčata z německého města Magdeburg tvrdý alkohol a drogy od starších.

Je to minulost?
Avšak zpěvák Bill tvrdí, že tahle temná stránka je minulostí. "Dnes už je to pryč," říká. Bill to ale vidí jinak. "Sice nechodíme na party často, ale když už, jedeme naplno."

Dvacetileté hudebníky příliš netrápí, že by svým mladistvým fanouškům mohli dávat špatný příklad. "Nemáme vyhraněné publikum. Může nás poslouchat patnáctiletý stejně jako čtyřicetiletá máma," dívají se na situaci svorně.
Silly
tak to jsou ty největší vymazaný paka c jsou.......jak to mohli napsat to hle vůbec není pravda.....a anik nejsou emouši,možná tak ty cc to napsali....nemohu tomu uvěřit jak si to mohli dovolit........a ještě kevšemu to upa obrátili s originálu!"že tokio hotek neberou žádný drogy a nechlastaj...................lidi vůbec tomu článku nevěřte je to píčovina.....jenom náký čůráci se jenom nudí............