chce to čas

17. listopadu 2009 v 10:06 | ThOMÍÍÍ♥
Tohle dílko je starší a určitě plné hrubek, atkže sorry xD
Jinak se to odehrává v minulosti a přítomnosti na přeskáčku. Přítomnost je psaná normálně a minulost kurzívou.....hezké počteníčko přeji :-)

Těšila se. Hned jak se ráno probudila, ucítila v podbříšku chvění, věděla čím to je. Těší se.
Vešla do místního baru. Vždy to tu žilo, je tu skvělá muzika, dobrý pití a hlavně spoustu mladých lidí. Byla naštvaná, potřebovala se odreagovat. Okamžitě zamířila k baru a objednala si něco tvrdýho. Ucítila na sobě něčí pohled, otočila se a uviděla kluka se skleničkou alkoholu v ruce, opřenýho v temnym koutě baru o zeď, jak si jí se zájmem prohlíží.Okamžitě odvrátila pohled a trošku se začervenala.Ten kluk jí přitahoval. Neubránila se a párkrát se střetla s jeho pohledem.
Dala si dlouhou, teplou sprchu a jen v ručníku si šla vybrat co na sebe. Nejvíc času jí zabralo spodní prádlo. Podívala se na sebe do zrcadla a usmála se. Bylo to perfektní, jako vždycky.Vlasy si rozčesala a navonila se trochou fialkového parfému.Ústa přetřela leskem a mohla vyrazit.
Bylo jí nad slunce jasné, že se na ní dívá jen jako na svou kořist, ten jeho pohled plný chtíče. Jak se mu zajiskřilo v očích když se na něj otočila. Nechtěla...nechtěla s nim flirtovat, ale nemohla si pomoct. Nikdy nebyla ten typ holky, které šlo jen o sex. Evidentně on byl TEN typ kluka. Podívala se tam znova, jaké bylo její sklamání, když tam nestál?!

"Hledáš někoho?!" Ozval se za ní někdo, polekala se a rychle se otočila.Stál tam ON.Srdce jí poskočilo, snažila se na sobě nedát znát, jakou z něj má radost.
"Ne." odpověděla ale trochu se jí klepal hlas. Napila se, protože jí vyschlo v krku a olízla si rty. Neměla ani ponětí, jaká vlna vzrušení ho přepadla, po tomto gestu. Přisedl si. Chvíly bylo ticho, ale když Dj pustil něco pomalejšího požádal jí o tanec. Neváhala a kývla.
Chytl jí za pas a přitáhl si jí k sobě. Nejprve jeho ruce bloudily po jejích zádech. Zřetelně cítil jak se chvěje. Nebyl na tom o moc líp. Ta její vůně mu omámila smysly. Začal jí laskat na krku, stuhla. Odtáhl se a podíval se na ní. Usmála se, bylo to jako by ho pobýdla ať pokračuje. Nezaváhal. Bavily se, vydržel s ní dlouho do noci, jenom tak tancovat.
Šla tudy už tolikrát, že zná každej kamínek na cestě.Už ani nepozoruje okolí. Myšlenkama je už u něj, u jeho polibků a doteků. Pousmála se a přidala do kroku.
Věděla, že by neměla, ale odešla s ním k němu domů. Bylo to krásný.Když bylo po všem začalo jí hryzat svědomí. Neměla to udělat, akorát jí to bude bolet. Plakala a on si v klidu spal. Věděla co příde ráno, nechtěla na to myslet, ale nešlo to. Usla. Netušila, že nespal, že jí slyšel plakat. Přemýšlel skoro celou noc...
Probudila se. Na okamžik se usmála, vzpoměla si na noc. Ale teď je ráno a je konec. Prudce vztala a začala hledat po pokoji své oblečení. Ve spěchu se oblíkla a chystala se odejít. Probudil se. Právě včas. Usmál se, ale úsměv mu stuhl, když uvíděl jak se obouvá boty.
"Ty už deš?!" Zhrozil se. Lekla se a stratila rovnováhu. Upadla.Vztal a pomohl jí na nohy. Trochu se začervenala, byl totiž nahý. Začal se smát, nevydržela to a začala se smát s ním.
"Tak sbohem!" Přestala se smát a odcházela
"Počkej, přídeš někdy..........."
Chystala se zaklepat, ale dveře se otevřely.Nemohl se dočkat.Už hodinu běhal od okna k oknu a vyhlížel jí. Jen co otevřel dveře vrhly se na sebe a začaly se líbat.
"Tome..." zašeptala mezi polibky
"Pšš!" Umlčel jí dalším polibkem. Z jejích úst se přesunul na její šíji.Ucítil její parfém.
"Krásně voníš Kat...." zašeptal jí do ucha a zavřel za nimy dveře od bytu. Za neustáleho líbání se přesunuly do ložnice. Sundala mu kšiltovku a políbila ho na nos. Vyzvedl jí do výše a ona mu omotala nohy kolem pasu. Rukama schodil věci ze stolu. Bylo mu jedno, že rozbil skleničku a její obsach se vylil na koberec. Posadil jí na stůl a svlékl jí triko.Vpil se jí do úst a sundal si triko. Pevně jí sevřel v náručí. Byla tak křehká, celá hořela. Rozepl jí podprsenku a odhodil jí na druhý konec pokoje. Jeho ruce mapovaly její horké tělo. Zrychleně dýchal, chytl jí do náruče a položil na postel, pomohla mu s kalhotama. Motýlímy polibky jí pokryl celé tělo. Sundal jí sukni a rukou jí pohladil po kalhotkách. Zasténala a zaklonila hlavu. Netrvalo dlouho a oba byly nahý. Políbil jí a vnikl do ní.Zaryla mu nehty do ramen a zasténala.
Vjela mu do vlasů a políbila ho. Svá ústa měla u jeho ucha.Každé její zasténání, ho zašimralo.Vzrušovalo ho to víc.
"Už budu!" Řekl mezi vzdechy, skoro současně zasténala Kat jeho jméno a on poznal, že právě dosáhla vrcholu. Naposledy přirazil a vyčerpaně klesl. Zhluboka dýchaly. Políbil jí a překulil se na postel. Netrvalo to dlouho a oba usly vyčernáním v objetí.

Ráno je probudilo slunce, jen se tak nasebe dívaly.Řekni to....řekni to....prosila ho v duchu.Chvíly se zdálo, že jí chce opravdu něco říct, ale nakonec jí jen políbil. Byla sklamaná, nemiluje jí. Jak dlouho to ještě bude trvat?! Copak neví, že ho miluje?! Už nemůže dál čekat, zvedla se z postele a beze slova se oblékla.
"Ty už deš?!" Zeptal se, oh jaká ironie, přesně tohle řekl po jejich první společné noci. Od té doby uplynulo skoro půl roku. Nikdy jí neřekl, že jí miluje. Mohly si spolu povídat, mohly se spolu smát ba i dokonce milovat, ale nikdy jí neřekl že jí miluje.
"Už musim!" Řekla ledově a ani se na něj nepodívala, nemohla. Neměla daleko k slzám.Copak nevidí jak jí tím ubližuje?!Takhle to dlouho nevydrží.Potřebuje vztah, lásku......ne jenom sex.Snaží se....ví to.Nescházejí se jen kvůly sexu......vlastně je to vztah.....ale ani jeden to tak nebere.Nidky si neřekli jestly to daj dohromadu, nikdy si neřekly že se milujou.Ona ze strachu, že by se jí vysmál a on?!Jednoduše, proto že jí nemiloval.Byla si tím jistá. Nazula si boty a poprosila Toma jestly jí zapne řetízek. Posadila se nakraj postele a on jí ho zapnul. Políbil jí na šíji.Beze slova vztala a odešla. Jen co za ní zklaply dveře, lehl si na polštář z kterého ještě nevyprchal její parfém a tiše zašetal
"Miluju tě...."
Vyšla do slunečného dne a zamířila domů.Byla si jistá, že zase příjde. Byla si jistá, že jí to jednou řekne, potřebuje jen čas...a ona mu ho dá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama