interview

17. listopadu 2009 v 10:08 | ThOMÍÍÍ♥
Byl krásný slunečný den. Po jedné z berlínských ulic se spokojeně procházela partička lidí. Bill, Tom, Gustav, Georg, Kamila a Adriana. Tomča s Kamilou se drželi za pas a vedle nich Billča s Adrianou, kteří se drželi za ruce. A za nimi Gustav s Georgem, kteří se za nic nedrželi:-) Partička se vesele bavila, vtipkovala a halekala na všechny strany. Za nimi se otráveně táhli 3 bodyguardi, kteří očividně jejich dobrou náladu nesdíleli. Zastavili se na jednom náměstí.
"Tak kam půjdeme teď? Máme ještě hodinu čas, než nám začne ten rozhovor." řekl Tom.
" Já bych se šel podívat do Dioru. Dlouho jsem tam nebyl a rád bych si koupil nějaký nový brejle." navrhl Bill.
" Si děláš prdel? Vždyť jich máš už hromadu...Zato já bych potřeboval nějakou novou čepici, už mám všechny obnošený..." odpověděl Tom.
" Ježišmarja, a nechcete se jít někam najíst? Já mám hroznej hlad!" vmísil se do toho Georg.
" Já chci jít do Dioru. Viď Adriano, že chceš jít taky do Dioru? Ti tam taky koupím nějaký brejle..."
"No, ehm...no, tak jo." váhavě odpověděla Adriana. Vlastně jí bylo jedno, kam jde, hlavně že bude s Billem. Mají na sebe přece tak málo času, a tohle je jeden z vzácných dní, kdy mohou být spolu.
" Jenže mě nějakej Dior nezajímá. Já chci novou čepici. Ty nechceš do Dioru, viď Kamilo?"
" No...taky se mi tam moc nechce..." Kamila na tom byla stejně jako Adriana. Taky jí bylo jedno, kam půjde, hlavně že bude s Tomem.
" No, tak se třeba rozdělíme." navrhl Gustav. " Bill s Adrianou ať si jdou do Dioru, Tom s Kamilou pro tu čepici a my s Georgem se jdem najíst, protože já mám taky hlad. No a každej si vezmem jednoho bodyguarda a sejdeme se za hodinu na tom interview."
" Ty jo, Gusto, ty jsi ale hlavička." řekla Kamila.
" My tě nemít, tak se nedomluvíme." usmála se Adriana.
Udělali teda tak, jak navrhl Gustav. Tomča s Kamčou mířili do obchodu s čepicema, Gustav s Georgem do nejbližšího bufetu a Billča s Adrianou do Dioru.
Bodyguardi byli ještě otrávenější než předtím, protože teď si nemohli už mezi sebou povídat, ale to nikoho neznepokojovalo.
Billča s Adrianou došli do Dioru a Billík si tam hned vyzkoušel aspoň desatery brejle, než se rozhodl pro ty pravý. Adriana žádný nechtěla, protože ji už nebavilo 10 minut stát v zadejchaným obchoďáku. Když se konečně dostali ven, zamířili si to do jednoho hotelu, kde měli mít kluci ten rozhovor.
Když tam dorazili, bodyguard je odvedl do místnosti, kde mělo proběhnout interview. Místnost byla liduprázdná.
" Jste tu ještě brzo. Máte ještě půl hodiny čas. Adriano, až přijdou ostatní, tak s Kamilou přijďte dolů na recepci a po rozhovoru pojedeme všichni společně do hotelu." na slovo společně dal zvláštní důraz, aby bylo jasný, že už žádný rozdělování nebude. Potom hodil na oba kyselý ksicht, prásknul dveřmi a odešel.
" To dělaj pořád." zasmál se Bill a mávnul rukou.
Uprostřed místnosti byl velký kožený gauč. Oba dva se na něj posadili. Adriana se zvědavě rozhlížela po místnosti. Takové prostředí pro ni bylo cizí. Bylo to poprvé, co mohla Billa takhle někam doprovázet. Najednou ucítila na stehně Billovu ruku.
" Co děláš?" cukla sebou polekaně.
Bill jí vlepil vášnivý polibek.
" Jsme tu sami." řekl důležitě.
" Já vím, ale...."
Nedopověděla. Opět měla Billův jazyk ve svých ústech.
Už cítila jeho nenechavou ruku, jak zajíždí pod její pásek.
" Bille, neblázni.Někdo sem může přijít.." odtrhla se od něj.
" Já vim a to mě tak vzrušuje, víš?" řekl Bill, začal jí opět vášnivě líbat a jedním pohybem jí rozepnul sponu od pásku.
" Víš jaký by z toho bylo pozdvižení, kdyby sem někdo přišel?" vymrštila se Adriana do stoje.
" Jsi tak sexy když se zlobíš." řekl Bill a přitáhnul si ji k sobě. Hluboce se jí zadíval do očí. "Prosím, tak dlouho jsme spolu nebyli." už pomalu podléhala. Těm jeho čokoládovým, kouzelným očím se nedalo odolat. Bill to zpozoroval a využil té chvíle. Rukou jí pohladil po rozkroku. Už nevydržela. Tělem jí projela vlna vzrušení. Oba dva se začali vášnivě líbat. Adriana měla pevně zavřené oči, protože měla strach, že kdyby je otevřela, zamotala by se jí hlava. Bill jí chytil za paže a stáhnul ji zpět na gauč. Položil ji na záda a lehl si na ni. Neustále ji líbal. Pravou rukou šmátral všude možně po jejím těle. Adrianě působil každý pohyb skoro mdloby. Bill zajel rukou až k lemu džín, obratně rozepl knoflík a zip a zajel rukou pod rozepnuté kalhoty. I přes vrstvu látky Adriana cítila každý Billův pohyb velmi intenzivně. Její dech se začal zrychlovat. Bill zajel rukou i pod kalhotky. Adriana už neskrývala své vzdechy. Bill začal svými prsty pohybovat uvnitř Adriany. Už byla na pokraji šílenství. Její steny byly čím dál hlasitější. Slastí téměř zarývala nehty do Billových zad. Billa silně vzrušovalo, že jí jeho laskání přivádí do takového stavu, že mu byly jeho džíny čím dál víc těsnější. Už se také přestával ovládat a přidal na intenzitě. Adriana už měla mžitky před očima.
Bill cítil, že už bude Adriana pomalu na vrcholu a tak vytáhl svou ruku a stáhnul jí kalhotky.
" Bille, nepřestávej..." vydechla Adriana, když ucítila, že Bill přestal. Vtom se jí ale už opravdu zamotala hlava. Místo Billovy ruky teď cítila Billův jazyk. Takovou rozkoš snad ještě nezažila. Jakoby každý pohyb byl tisíckrát silnější než doopravdy. Pokaždé když o ní Bill zavadil svým piercingem, skoro omdlela. Prsty zajížděla Billovi do vlasů. Její dech už snad nemohl být rychlejší....Už se to nedalo vydržet. Ta slast byla přímo nesnesitelná. Najednou jakoby se celé její tělo dostalo do obrovské křeče. Mezi svými prsty silně sevřela Billovy vlasy. Najednou jí celým tělem začal prostupovat ten příjemný pocit, který se rozléval až do konečků prstů. Povolila stisk. Bill pochopil, že dosáhla orgasmu a přestal. Ruka jí téměř bezvládně sklouzla na Billovo rameno. Musela se vydýchat. Bill se k ní naklonil a políbil ji.
" Líbilo se ti to?" Odpovědí mu byl slastný vzdech a obrovský, dlouhý polibek. Přitáhla si Billa na sebe. Vtom ucítila na svém stehně jeho vzrušení.
" Myslím, že teď jsi na řadě ty." Usmála se. Posunula se na okraj sedačky, aby se mohl Bill položit. Potom si na něj lehla. Rukou mu přejela po rozkroku, rozepla sponu u pásku a dlouze ho políbila.
Vtom se ozvaly za dveřmi něčí kroky. Během jedné vteřiny oba dva seděli poslušně vedle sebe, poklopce zavřené, tvářili se nevinně a Bill skrýval rukama, co mu vyrostlo pod kalhotama:-)
Do místnosti vkročila nějaká žena.
"Áááá...vy tu ještě nejste všichni?" zeptala se.
" Ne, ostatní přijdou až za chvíli..." odpověděl nervózně Bill a v duchu se modlil, aby ta ženská nechtěla, aby si stoupnul.
" No, máte ještě tak čtvrt hodiny čas...Tak tu zatím počkejte, já se potom přijdu podívat, jestli jste už všichni." dořekla a byla zase pryč.
" Uf, to bylo o fous..." oddychla si Adriana.
" Jo, to jo." řekl Bill. "Jen se teď musím uklidnit." a podíval se na svůj napjatý rozkrok.
" Ale to vůbec nemusíš." usmála se Adriana a zajela mu rukou na vnitřní stranu stehna.
" Cože? Ty chceš ještě pokračovat?" překvapeně vyhrkl Bill.
"No přece nedopustím, abys k tomu přišel zkrátka, když ses teď tak činil." znovu se usmála a políbila ho. Bill byl značně vyvedený z míry. Myslel, že po tomhle vpádu už bude Adriana tak vystrašená, že nebude chtít pokračovat.
"Lásko, ty se nezdáš..." usmál se a oplatil jí polibek. Adriana ho něžně pohladila po tváři a pak se rukou opět vrátila na Billovo stehno. Silně ho hladila a přitom celou dobu Billa líbala. Pak přejela rukou přes Billův napjatý rozkrok a Bill hlasitě vydechl. Sedla si na něj obkročmo. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly a jejich piercingy o sebe lehce narážely. Při tomhle vášnivém líbání se Adriana naschvál na Billovi několikrát zavrtěla, čímž se otřela o jeho vzrušení. Při každém takovém pohybu se Billův dech na několik vteřin zrychlil. Poté rozepla Billovi první 3 horní knoflíky u jeho černé košile a přejela mu oběma rukama po jeho hrudníku. Začala mnout Billovy bradavky mezi prsty a pak se pomalu přesouvala svými polibky na krk a pak na hrudník. Začala svými ústy dráždit Billovy bradavky a přitom pomalu rozepínala poslední knoflíky u Billovy košile. Když rty přestaly stačit, tak použila i svůj jazyk. Jakmile přejela po Billově bradavce svým piercingem, Bill slastně zasténal. Zvolna začala Billa hladit na bříšku a pomalu se tam přesouvala i svými polibky. Opět se na Billovi dráždivě zavrtěla a rozepla mu džíny. Billův rozkrok už nemohl být víc napjatý. K jeho překvapení se ale svými polibky opět začala přesouvat směrem nahoru a jednoduchým pohybem mu stáhla celou košili. Svými polibky se dostala přes hrudník, klíční kost až na krk, kde začala Billovi jemně sát kůži. Bill měl celou dobu zavřené oči, protože se mu také pomalu začínala točit hlava. Adriana rukou přejela přes Billovy boxerky a Bill opět slastně vydechl. Jeho dech se stále zrychloval. Rozhodla se, že ho už nebude dál trápit. Stáhla mu boxerky, zajela mu rukou do rozkroku a začala jí rytmicky pohybovat. Bill byl v sedmém nebi. Už ani neslyšel svoje vzdechy.
" Rychleji..." vydechl po chvíli a Adriana zrychlila. Billovo sténání už bylo tak hlasité, že měla trochu strach, aby je někdo neslyšel. Vtom Bill zaklonil hlavu...Adriana z něj okamžitě sesedla, klekla si před něj vzala jeho penis do úst. Bill zaryl nehty do kožené sedačky. Už to dlouho nevydrží. Chtěl Adrianu varovat, ale nedokázal ze sebe vydat nic než jen táhlý, slastný sten. Celé jeho tělo se napjalo a poté ho také zaplavil ten blažený pocit, jaký předtím Adrianu. Podíval se na ni a viděl, jak tiše polyká. Když byl hotov, Adriana si otřela rty a s úsměvem na tváři k němu vzhlédla.
" A co ty? Líbilo?"
Bill jí věnoval dlouhý děkovný polibek. Vtom se za dveřmi ozvaly známé hlasy.
. Bill akorát stihnul zapnout poklopec a ve stejném okamžiku, co se rozrazili dveře, už oba opět způsobně seděli vedle sebe.
" Mám novou kšiltovku koukej!" křičel Tom a hodil po Billovi červenou čepici.
" Hmm, hezká.." odpověděl Bill ještě zadýchaně.
"Ale copak, copak?" mrknula na ně podezřívavě Kamila.
" Mno, Bill tak dlouho vybíral v Dioru ty brejle, že jsme sem potom museli běžet..." usmála se nevinně Adriana.
Vtom tam vtrhli Georg s Gustavem. " Jééé, Adriano, vy jste taky nakonec byli někde na jídle?"
" Ne,proč?"
" No, já jenom, že ti na tričko asi ukápnul dresink...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama