koncert

17. listopadu 2009 v 10:11 | ThOMÍÍÍ♥
Wie soll es mir schon gehen?
Ihr guckt euch nicht mehr an
Und ihr glaubt ich merk das nicht
Wo soll ich jetzt hin?
Was habt ihr euch gedacht?
Sagt es mir
Jetzt in mein Gesicht
Sagt wofür
Ist alles hier zerbricht
Es macht mich fertig
Es ist gegen meinen Willen
Es ist gegen jeden Sinn
Warum musst ihr euch jetzt trennen?
Eure Namen umbennen
Unser Ende ist schon hier
Und ihr sagt es nicht von mir
Ich hasse euch dafür
Es ist gegen meinen Willen
Dagegen, bin dagegen
Habt ihr schon vergessen
Wie es einmal war?
Habt ihr unsere Bilder schon verbrannt?
Ich hau Bretter vor die Fenster
Verriegel meine Tür
Ihr sollt nicht sehen
Das ich nicht mehr kann
Eure Welt tu ich mir nicht mehr an
Sie macht mir fertig
Es ist gegen meinen Willen
Es ist gegen jeden Sinn
Warum musst ihr euch jetzt trennen?
Eure Namen umbennen
Unser Ende ist schon hier
Und ihr sagt es nicht von mir
Ich hasse euch dafür
Es ist gegen meinen Willen
Dagegen, bin dagegen
Dagegen
Dagegen, dagegen
Dagegen, dagegen
Spart euch eure Lügen
Ich will sie nicht mehr hören
Den letzten Rest an Liebe
Braucht ihr mir nicht mehr zu schwörn
Ich will euch
Nicht mehr länger stören
Ichr macht mir fertig
Gegen meinen Willen
Es ist gegen meinen Willen
Es ist gegen jeden Sinn
Warum musst ihr euch jetzt trennen?
Eure Namen umbennen
Unser Ende ist schon hier
Und ihr sagt es nicht von mir
Ich hasse euch dafür
Es ist gegen meinen Willen
Dagegen, bin dagegen
Dagegen
Dagegen, dagegen

Dagegen, dagegen"

Přeplněnou halou se rozlehl hromový potlesk a křik.
"Děkujem mockrááááááát" zakřičel Bill do mikrofonu, sklonil se pro láhev s vodou, napil se, aby uhasil svou žízeň a odběhl do zákulisí.
První polovinu koncertu mají Tokio Hotel úspěšně za sebou.
"To bylo úžasnýýýýý!" křičí Adriana, která spolu s Kamilou poslouchala koncert ze zákulisí.
Rozběhne se k Billovi a vášnivě ho políbí. Je celý propocený, jeho polibky chutnají slaně. Z druhé strany zákulisí se už blíží Tom.
"Tak co? Jak se vám to zatím líbí?" zeptá se.
"Naprosto skvělý...škoda že to nemůžem vidět." Odpoví Kamila a také mu jde naproti přivítat ho polibkem.
"Jak dlouho trvá přestávka?" zeptá se Adriana
"15 minut. Takže máme čas akorát si dojít na záchod, osvěžit se a trochu se vydejchat. Ale Bill to má tak o 2 minuty delší, protože vždycky chodí na pódium až jako poslední. Takže si většinou ještě předělává make-up v maskérně. Že jo, Bille?" odpoví Tom a provokativně se ušklíbne na Billa.
"No přece tam nepůjdu rozmazanej, ne?" ohradí se Bill.
Tom vyprskne smíchy.
"Hele, běž radši na záchod, aby ses pak na pódiu nepočůral, jo Tome?"rejpne si Bill. Oba mají obzvlášť dobrou náladu, protože atmosféra na koncertě je absolutně dokonalá.
"Hmm, asi máš pravdu. Radši půjdu, abych si neciknul, jako se to stává tobě." zašklebí se Tom, chytne Kamilu za ruku a odchází do dlouhé chodby.
Bill s Adrianou zůstanou o samotě.
"Máme ještě 8 minut." řekne Bill a upřeně se na Adrianu zadívá.
"Hmm. Půjdeš teda do tý maskérny?" zeptá se Adriana.
Bill si Adrianu přitáhne pevně sobě. "Řekl jsem že máme ještě 8 minut, ne že já mám ještě 8 minut."
"Eh...cože?" znejistí trochu Adriana.
Billovy ruce sjedou na Adrianin zadek. "Potřebuju tě. Teď hned. "
"Ale Bille, tady? Vždyť je tu spoustu lidí a za chvíli musíš znovu na pódium."
"Adriano...prosím...já...já...tě chci. Někam se schováme, to stihnem...prosím.."
Adrianu začalo něco tlačit do stehna.
"Tak dobře...ale pojď honem, ať nás nikdo nevidí."
Bill okamžitě vezme Adrianu za ruku a míří do stejné chodby jako předtím Tom s Kamilou, ale na opačnou stranu. Bill se ani nesnaží skrýt své vzrušení. Jdou čím dál víc rychleji. Konečně zajdou za roh, kde je místnost plná stojanů na mikrofony, obrovských reprobeden a dalších podobných věcí.
Prudce za sebou zabouchnou dveře a okamžitě se začnou vášnivě líbat. Silně u toho oddechují. Bill chytne Adrianu za zadek a silně stiskne. Adriana sjede rukou k Billovu rozkroku a přejíždí po něm vášnivě rukou. Billovi unikne vzrušený sten. Sám si sundá tričko a odhodí ho ledabyle za sebe. Okamžitě zajede rukama pod to Adrianino. Chvíli ji hladí po zádech a Adriana mu přitom něžně saje krk. Nemůže moc silně, aby to nebylo později na pódiu vidět. Bill vzrušeně oddechuje. Rychle stáhne Adrianě tričko a hned na to jí rozepne podprsenku. Okamžitě bere její bradavky do svých úst a lehce je saje. Adriana začíná být silně vzrušená. Prohrábne Billovi vlasy. Bill ji pevně chytne za boky a vysadí ji na jednu reprobednu. Adriana se k němu skloní a věnuje mu další hladový polibek. Jejich jazyky, jakoby chtěly ochutnat co nejvíce z toho druhého. Bill roztáhne Adrianě nohy a začne jí silně rukou přejíždět po vnitřní straně stehna. Adrianou projede další vlna vzrušení. Z Billových rtů se přesouvá na Billovy bradavky, které začne zpracovávat svým piercingem. Občas Billa lehce podráždí i zuby a Bill přitom pokaždé vzrušeně vydechne. Adriana ještě jednou sjede svou rukou k Billovu rozkroku, několikrát přes něj silně přejede dlaní a poté Billovi rozepne pásek a stáhne kalhoty. Seskočí z bedny a svými polibky začne Billa dráždit na bocích, kolem pupíku a na podbřišku. Svou rukou mu stále hladí jeho vzrušení, ale už ne tak silně. Billovy vzdechy jsou čím dál víc silnější.
"Adriano, já už to nevydržím..." rychle vydechne Bill. Adriana se rozhodne už ho více nedráždit. Bill jí rozepne pásek a stáhne džíny. Adriana mu sundá boxerky ve stejném okamžiku, co on jí stahuje tanga.
Adriana se k němu otočí zády a rukama se přidrží reprobedny. Bill ji chytne oběma rukama za podbřišek a pevně si ji přitáhne k sobě. Zezadu do ní vnikne. Takovou rozkoš Adriana dlouho nezažila. Billovi se začne zrychlovat dech a s ním zrychlí i tempo. Adriana začne slastně sténat. Billovy ruce začnou klouzat po Adrianině podbřišku, kolem pupíku a na prsa.
Vtom se začne z dálky ozývat řev fanynek a zvuk bubnů.. Druhá polovina koncertu už začala. Bill ještě víc zrychlí tempo a přidá na intenzitě. On sám už také hlasitě sténá. Během dvou minut už musí být oblečený a začít zpívat...tak málo času...a to jeho vzrušení zněkolikanásobuje. Bubny náhle začne doprovázet kytara. Řev fanynek je stále hlasitější. Bill přitvrdí, musejí si pospíšit. Oba dva už mají rozkoší mžitky před očima. Najednou Bill Adrianu opět pevně chytne za boky a přitiskne ji k sobě co nejvíc dokáže. Oboum dvoum se ve stejném okamžiku začne rozlévat do všech částí těla omamné teplo. Rychlé vzdechy vystřídá slastné zasténání. Jakmile ten hypnotizující pocit přestane, okamžitě se od sebe odtrhnou a začnou se oblékat rychlostí blesku. Fanyny řvou čím dál víc. Během jedné minuty oba dva vystřelí z mísnosti a běží chodbou jako o závod. Kytara už podruhé opakuje úvodní melodii Durch den Monsun. Bill proběhne dveřmi, popadne mikrofon, začne zpívat a pomalu vystupuje na pódium. Je ještě trochu zadýchaný, ale jeho hlas se během první sloky opět dostává do normálu. Adriana ještě trochu omámeně civí na schody, po kterých právě Bill odešel na pódium. Vtom se vedle ní objeví pocuchaná Kamila. Adriana se na ni podívá a s úsměvem řekne:"Taky jste to málem nestihli?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama