Neznámá

17. listopadu 2009 v 10:04 | ThOMÍÍÍ♥
"Řekneš mi už konečně tvý jméno?" Zeptá se mě když ho s páskou na očích táhnu jednou chodbou. "Jerry."Odpovím prostě. "Myslím tvý pravý jméno,chci tě znát,chci tě vidět,proč mi pokaždý když jsme spolu dáš pásku na oči?" "Ne ne musí ti stačit tohle a ta páska?Je to hra baví mě že nic nevíš…netušíš."Hravě se usměju i když on mě nemůže vidět. "A kam jdeme?" "Tome,dneska máš nějak moc otázek,nech se překvapit,tohle bude speciélní."Položím mu prst na pusu a otevřu dveře do skoro prázdný místnosti,kterou zaplňuje postel, křeslo a stolek.Posadím Toma na postel. "Takže dneska si budeme povídat na posteli?No nebudu si stěžovat je to lepší než když jsi mě posadila na střechu." Při vzpomínce na to se oba usmějem.
"Ne Tome,dnes to bude úplně jiný."Zašeptám těsně u jeho ucha svleču mu tričko a donutím ho svou váhou aby si lehl na postel a posunul se víc dozadu.Propletu svý prsty s těma jeho a ruku mu dám nad hlavu,přesně abych mu ji mohla dát do předem připravených želízek. "C…co to děláš?"Zeptá se zaskočeně a zalomcuje rukou. "Vůbec nic.." Zavrním mu u ucha když mu připoutám i druhou ruku. "Dej mi tu pásku dolů,prosím."Žadoní jak malý. "Tome nebuď slepý,zkus vidět vnitřním pohledem,užívej si…pociťuj tělem ne očima."Zašeptám a obkročmo si na něj sednu…..už nic nenamítá.Nakloním se nad ním a nechám mu moje vlasy hladit tvář,až potom ho vášnivě políbím. "Jak si se dneska měl?Nevytáhla jsem tě před nějakou důležitou schůzkou že ne?" Sednu si tentokrát vedle něj na kraj postele a dívám se jak zareaguje. "Co děláš?!"Zeptá se mě nechápavě. "Sedím vedle tebe….budeme si povídat jako vždy ne?"Řeknu s úsměvem. "Ty jsi tak vychytralá."Usměje se. "Jako každý jiný den..zase jsem přemýšlel o tom kdo jsi.." "Vždyť mě znáš už celkem dlouho…" "Ty víš jak to myslím." "Jo vím,a co nějaká schůzka?" "Žádná."Zavrtí se na posteli a zkusí zase pevnost želízek. "Jsou pravý,neboj z těch se nedostaneš bez pomoci….Mohla bych tě tu klidně nechat."Zapřemýšlím. "To bys neudělala."Řekne jistě. "To máš pravdu."Vstanu. "Nemáš žízeň?"Podívám se na něj a sama se napiju. "Ne díky." "A chuť?"Zeptám se znovu. "Na tebe." Zašeptá,ale v tichu místnosti jsem ho stejně slyšela. "Já myslela třeba tyčinky,sušenky,…..jahody."Strčím si jednu do pusy,vždycky jsem jahody milovala.Posadím se k němu,natočí ke mně hlavu.Nemůžu odolat,sundám si tričko a zase ho políbím,přesunu se zase nad něj a rukou mu přejedu od krku až k pasu.Po chvíli která nebyla dlouhá ani krátká se od něj odtrhnu a začnu ho na krku zasypávat vlhkými motýlými plibky.Chtěl by víc….a já taky,tentokrát si sundám džíny.Sjedu mu jazykem přes hruď přes pupík a zastavím se až když mi nedovolí dál pokračovat kalhoty. Opravdu pomalu je rozepnu a sundám a potom i boxerky,Tom se má opravdu čím chlubit.
Sjíždím mu rukou do klína s jasným záměrem,ale pak změním směr a zajedu mu rukou na vnitřní stranu stehna.Líbí se mi jeho očekávání,jak dýchá,jak se soustředí a jak se vždycky letmo usměje.Pořád ho laskám všude na těle,jen jediné místo záměrně vynechávám,vždy když už to pro Toma vypadá nadějně upoutá mě jiná část jeho těla.Když už jsem opravdu blízko jeho chlouby na chvíli se posadím s jasným záměrem skončit.Takhle jsem to měla naplánováno,nic víc než jen hrátky……. "Nemuč mě!"Vydechne.
Nedokážu přestat!!Nevím proč,chci skončit takhle to mělo být,ale neskončím to!!
Sundám si i poslední svršek a špičkou jazyku se HO dotknu.Tom vydechl a zatřásl se,musela jsem se usmát,ale pak pokračovala.Postupně jsem přidávala stále větší část svého jazyka a pak i pusu.Přidávala jsem a ubírala na tempu,pokaždý když Tomem projelo vzrušení zapřel se v želízkách.Jeho tělo se naplo víc a já v puse ucítila teplou nahořklou tekutinu a pak polkla.
Nakloním se přes postel,napiju a vezmu kondom. "Líbilo se ti to?"Zeptám se nahnutá před ním.Na odpověď mě jen políbí. "Chceš pokračovat?"Na to mi už jen němě kývne že ano.
Navleču mu kondom a posadím se na něj.Strašně mě vzrušuje,zakloním se a pokračuju v pohybech.Tom oddychuje mnohem hlasitěji. "Jerry…Jerry…Jerry." Šeptá jméno pod kterým mě zná,ale mě připadá jako by říkal mé pravé.
Udělám pár rychlejších pohybů a Tom vzdychne mnohem hlasitěji.Trochu zadýchaná s bušícím srdcem si lehnu vedle něj.Chvíli tak oba ležíme,ale já pak vstanu a začnu se oblíkat.
"Kam jdeš?"zeptá se když uslyší že se oblíkám. "Pryč,neboj nenechám tě tu."Odpovím mu.
"Ty chceš odejít?" "Ano." "A kdy se zase uvidí…uslyšíme?"Opraví se. "Tome myslím že už ne."Natáhnu na sebe poslední kus oblečení "Takže tohle byl celou dobu tvůj záměr?Pohrát si semnou,vyspat a odejít?!"Zeptá se ne naštvaně…..zklamaně. "Ne nikdy jsem tohle neměla v plánu,tohle ne…" "Tak co?!" "nemělo to dojít až tak daleko…promiň neovládla jsem se."Začnu mu odemykat pouta,když jsem mu uvolnila i druhou ruku tak mě chytl za zápěstí.
"Tome ne!!!"Vykřiknu v obavě že si chce strhnout pásku. "Proč ne?" Přitáhne si mě a políbí. "Věřím že se ještě ukážeš,že mě navštívíš."Řekne a pustí mě,až když jsem u dveří sundá si pásku z očí…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama