poprvé

17. listopadu 2009 v 10:10 | ThOMÍÍÍ♥
Byl začátek listopadu. Za okny foukal silný studený vítr. Venku poletovaly poslední uschlé listy ze stromů. Bill odstoupil od okna. Nepříjemný pohled ven vystřídal uklidňující pohled na osvětlenou místnost plnou tepla, které zajišťovaly radiátory puštěné na maximum. Pohlédl na Adrianu stojící u kuchyňské linky.
"Nechceš nějak pomoct?" zeptal se.
"Ne to je v pohodě. Pojď jenom ochutnat, jestli to je dobrý." odpověděla Adriana
Bill k ní přistoupil a Adriana mu do pusy strčila malou jednohubku.
"Hmm..mňam...kde fef takofý dobfoty naučila?" pochvaloval si Billík s plnou pusou.
"Ani nevim...tak už to je všechno hotový. Můžem jít k televizi." usmála se Adriana.
Do jedný ruky vrazila Billovi tác s jednohubkama, do druhý mísu s brambůrkama a sama vzala dvě láhve Coly a talíř s chlebíčky.
Měla ho poprvé u sebe doma, rodiče byli pryč, a tak si řekli, že si udělají hezký večer. Pohodlně se usadili na gauč, přikryli se pod jednu deku, zhasli světla a zapnuli si video. Spokojeně se přitom ládovali dobrotami, co měli na stole. Každou chvíli se políbili nebo pohladili. Milovali tyhle okamžiky, kdy mohli být úplně sami, úplně v klidu, aniž by se museli někde skrývat. V tomhle rozpoložení strávili asi hodinu, když se najednou venku ozval hrom, zablýsklo se a televize zhasla.
"Sakra...snad jenom vypadly pojistky." řekla Adriana a stoupla si k oknu.
Zjistila, že všechny okolní domy také zhasly. "Zklamaně řekla. Tak ne. Vypli proud máme po zábavě." Přiložila ruku na radiátor. " A ještě k tomu nám vyhasl kotel, musím jít dolů zatopit. Půjdeš se mnou? Můžeme si tam dát cígo."
"Jo, jasně." přikývl Bill "Nemám vzít nějakou baterku?"
"Ta by se hodila, ale já nevim kde je. Tak vezmem nějaký svíčky."
Adriana tedy vzala do obou dlaní několik čajových svíček a spolu s Billem se vydali po schodech dolů do garáže.
Adriana v garáži rozestavěla svíčky a zapálila je. Všude kolem se hned rozlilo příjemné světlo. Vzala několik polínek a přihodila je do kotle.
"Radši tu počkáme než se to rozhoří." usoudila a posadila se na starou matraci, která byla položená kousek od kotle. Billča pozoroval, jak jí zlaté světlo svíček ozařuje obličej. Najednou ho po ní přepadla nezkrotná touha.
Posadil se vedle Adriany a sladce ji políbil. Poté se jí hluboce zadíval do očí. Adriana si všimla, jak se mu v očích odrážejí malé plamínky svíčky. Otřásla se zimou. I přes tlustý svetr začala cítit chlad. Bill dostal nápad.
"Dojdu pro deku, abys mi tady nenastydla." řekl a během chvilky byl pryč.
Místo aby zamířil do obýváku, vrazil do ložnice a začal tam poslepu šmátrat. Nahmatal svůj kufr a začal se v něm přehrabovat. Hledal jen po hmatu, protože v ložnici byla neprostupná tma. Konečně našel co hledal. Strčil svůj nález do kapsy, vrátil se do obýváku pro deku a spěchal zpátky do garáže. Adriana stále seděla ve stejné pozici v jaké ji tam zanechal a upřeně stále upřeně sledovala plamen svíčky. Billča se vedle ní znovu posadil něžně jí přehodil přes záda deku.
"Děkuju." řekla vděčně Adriana a natáhla se pro krabičku zlatých Mallborek.
"Dáš si?" nabídla otevřenou krabičku Billovi.
"Jo, díky." řekl Bill a vytáhl si z krabičky jednu cigaretu.
Adriana si také jednu vytáhla, vzala nejbližší svíčku a o její plamínek si zapálila.
Nahnula se se svíčkou k Billovi a také mu zapálila.
Bill skoro ani nevnímal chuť nikotinu, která mu prostupovala ústa. Dokázal se soustředit jen na to, jak Adrianě ozáří tvář rudé světlo, pokaždé když si potáhne. Objal ji kolem ramen a políbil na ouško. Adriana si položila hlavu na jeho rameno a dál spokojeně pokuřovala. Bill jí začal hladit po zádech. Políbila ho něžně na tvář a zadívala se na jeho rty, když si potáhnul a chvíli nato vyfouknul kouř. Připadalo jí to neuvěřitelně sexy. Bill si všiml, že ho pozoruje a zadíval se jí do očí. Dívali se takhle na sebe dlouho, až jejich cigarety samy dohořely. Nemuseli ani mluvit, každý dokázal tomu druhému vyčíst z očí, na co teď myslel.
Adriana v Billových očích viděla prosebnou touhu plnou něhy a Bill zas dokázal z jejích očí vyčíst stejnou touhu, ale i strach a obavy.
Něžně Adrianu políbil a znovu se jí zadíval do očí.
"Jestli nechceš, nemusíme." řekl potichu.
"Já ale chci..." řekla nejistě Adriana a na chvíli se odmlčela "ale mám trochu strach. Já ještě nikdy..."
"Neboj, budu něžný..." zašeptal Bill a pohladil ji po tváři.
Adriana dlouze Billa políbila. Měla staženej žaludek obavami z neznámého a zároveň i vzrušením.
Bill jí zajel rukou zezadu pod tričko a začal jí něžně hladit. Přitom jí neustále líbal. Adrianě se začala točit hlava. Něžné polibky zachvíli přešly ve vášnivé francouzáky. Jakoby každý chtěl toho druhého k sobě svými rty přitisknout co nejvíc. Bill jí sundal tlustý svetr, v kterém jí už začínalo být horko. Adriana rozepla zip jeho mikiny a jednoduchým pohybem mu jí stáhla. Rukou zajela Billovi pod tričko a začala ho jemně hladit na hrudníku a hrát si s jeho bradavkami. Bill vzrušeně zavzdychal. Začal se mu zrychlovat tep. Sundal Adrianě tričko a políbil jí na dekolt. Svým jazykem se začal přesouvat až na krk, kde začal Adrianě sát kůži.
Adrianě vzrušeně vydechla. Sjela dlaní až pod Billův pupík a začala ho tam silně hladit. Bill zasténal. Jedním pohybem jí rozepnul podprsenku a druhým jí ji sundal. Položil Adrianu na záda a celou svou vahou si na ni lehnul. Svými polibky se pohyboval po jejím krku, po jejích bradavkách po jejím bříšku. Adriana začala zrychleně oddechovat. Ucítila Billovo vzrušení, a tím se její vzrušení ještě zněkolikanásobilo. Bill se na ni posadil a Adriana mu sundala tričko. Poté svou rukou zajela až k jeho rozkroku a byl vzrušeně zasténal. Svojí rukou zajel Adrianě pod džíny a rozpepnul jí poklopec. Adriana začala Billovi silně třít stehna a svou ruku posouvala stále výš. Silně přejela Billovi přes napnutý rozkrok a Bill hlasitě vydechl. Rozepnula mu poklopec. Bill se nadzvedl, aby si mohl stáhnout kalhoty. Jakmile pod sebou Adriana přestala cítit Billovu váhu, nadzvedla se také a také se zbavila kalhot. Bill se na Adrianu znovu posadil a věnoval jí vášnivý dlouhý polibek. Přitom se na Adrianě začal dráždivě pohupovat, jakoby se už nemohl dočkat. Adriana začala vzrušeně vzdychat. Billa to tak vydráždilo, že se také přestal ovládat. Začaly se mu dělat mžitky před očima a jeho vzdechy teď byly mnohem častější a rychlejší. Polibky se přesunul od Adriany krku až k lemu jejích kalhotek. Adriana byla na pokraji blaha. Najednou zapomněla na všechen strach. Bill jí začal rukou něžně přejíždět přes kalhotky a přitom sáhnul po svých kalhotech ve kterých měl uschovaný kondom. To byla ta věc, pro kterou běžel do ložnice.
Adriana přiložila svou dlaň na Billovo vzrušení a začala Billa dráždit svými prsty. Bill měl pocit, že vzrušením omdlí.
"Nadzvedni se." vzdechla Adriana.
Bill okamžitě uposlechl a ona mu stáhla boxerky. Z jeho dlaně si vzala malý balíček a rozdělala ho. Chytila Billa oběma rukama za boky a přitáhla si ho blíž k sobě, aby na něj lépe dosáhla. Vytáhla kondom a pomalu ho začala Billovi nasazovat. Bill měl zavřené oči a zakloněnou hlavu. Jeho rychlost dechu se stále zvyšovala. Položil se na Adrianu a stáhnul jí kalhotky. Jedním pohybem přes sebe a Adrianu přehodil deku a zadíval se Adrianě do očí.
Mohl z nich vyčíst ještě malé stopy strachu, ale odhodlání.
"Miluju tě." řekl a dlouze ji políbil. "Kdyby tě to bolelo, řekni a já přestanu."
Adriana kývla na souhlas. Roztáhla na nohy, aby Billovi umožnila lepší přístup a zatajil se jí dech.
Vtom do ní Bill vniknul. Ucítila ostrou bolest. Hlasitě zasténala. Bill chvíli počkal a potom se v ní začal pomalu pohybovat. Adriana pevně zavřela oči. Nejradši by teď utekla. Bolest ale začala pomalu odeznívat a začaly jí nahrazovat příjemné pocity.
"V pořádku?" vydechl Bill.
"Jo, už jo.." zašeptala..
Bill zavřel oči. Po tomhle už tak dlouho toužil. Začínal být úplně maximálně vzrušený. Adrian ho hladila ve vlasech. Zrychlil. Adriana začala hlasitě sténat. Billa to rozdráždilo ještě víc...už to dlouho nevydrží...ještě trochu zrychlil...Adriana sjela svýma rukama na Billovy záda a zaryla mu nehty do kůže. Bill to ani necítil. Najednou jeho rychlé pohyby ustaly, pevně si k Adrianě přitisknul a cítil jak každou buňku jeho těla zaplavuje příjemné, horké mravenčení...Uvolnil se. Pomalu zvedl hlavu a zadíval se Adrianě do očí. Ta mu z čela otřela kapičku potu a políbila ho. Poté si Bill lehnul vedle Adriany. Přitáhnul si ji k sobě co nejblíž.
"Děkuju..." zašeptal a políbil ji.
Ještě takhle chvíli leželi, propleteni do sebe, nic neříkali, jen přemýšleli o tom, co se právě stalo, až se jim začaly pomalu klížit víčka a oni za uhasínajících svíček usnuli...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama