šatna

17. listopadu 2009 v 10:07 | ThOMÍÍÍ♥
Ještě pár písniček, už jenom pár písniček a Tom skončí svoje vystoupení. Potom už bude jenom celý zbytek večera se mnou, přesně jak mi to slíbil. Musím se na něj dívat, musím ho sledovat. Jeho pohyby, grimasy - obdivuji ho. A ještě více ho obdivuji v tom, že si všimnul holky jako já. Nikdy bych neřekla, že s Tomem budu chodit, hlavně když jsme se jako malí moc nemuseli a ve škole jsem spíš patřila mezi lidi, kteří ho neměli s jeho bráchou rádi, ale potom jak se to nějak zvrtlo a bum! Jsme spolu už nějaký ten týden. Zrovna mají vystoupení v Magdeburgu, tak jsem se na ně přišla podívat. Těch holek, co ho sledují, musím uznat, že tak nějak žárlím a kdo by nežárlil! Už aby stál tady u mě, objal mě a políbil mě. Tom dokáže být dost pozorný, laskavý a hodný, když mu na někom záleží. To jsem taky poznala. Hlídá mě jako poklad, nejspíš se o mě bojí. Ale někdy mě ta jeho péče zabíjí. Normálně se bojí, aby se mi něco nestalo. To bych do něj ještě tak před rokem neřekla, že takový je.
Konečně dohrají poslední píseň a kluci jdou z jeviště. Fanynky šílejí, ale kluci už jsou pryč. Všichni kolem mě projdou a pozdraví mě až Tom se u mě zastaví.
"Byl jsi skvělý." řeknu mu. On se ke mě nakloní, chytne mě kolem pasu a políbí.
"Fakticky?"
"Nelhala bych ti."
"To snad ne."
"Tak co podnikneme teď?"
"No nevim jak ty. Ale já mám nápad. Pojď." řekne mi Tom, stále mě drží za pas a jdeme do jejich šatny, kde už jsou i kluci. Jakmile se otevřou dveře, tak vidím kluky, kteří se zrovna převlíkali z oblečení, které měli na sobě na koncertě. Bill si začne okamžitě zahalovat hrudník a Georg spodky. Jediný Gustav byl ještě oblečený.
"Sakra Tome! My se chceme převlíknout!"
"Prosím tebe, o tebe nestojí má přece mě!" řekne Billovi sebejistě Tom, posadí mě na gauč a já nevim kam s pohledem. Kluci se musí převlíknout, ale jak když tam jsem já. Já vím, že nepůjdou úplně do naha, ale nějak se jim přede mnou svlíkat nechce.
"Já...kdyžtak půjdu ven, než se kluci převlíknete." řeknu jim, ale Tom, který už měl triko dole, můj návrh okamžitě zamítne.
"Ani nápad! Tady budeš! To přežijí! Do naha úplně nejdou, tak jim to vadit nemůže!"
"Tak alespoň zavřu oči nebo...já nevim! Vidím, že jim je to nepříjemný." musím se pousmát, protože člověk by netušil, že kluci jsou takový stydlivky.
"Kdepak! Oni se převlíknou a tečka a jestli ne tak tady budou do rána, protože ty tady zůstaneš." řekne mi tajemně, mrkne na mě a jde se napít. Když ale vidím Billův výraz musím stejně zavřít oči a smát se. A nemýlila jsem se, kluci toho využili a Tom se nedíval, takže neviděl, že jsem ty oči zavřela, aby se kluci mohli převlíknout. Gustav do mě potom drknul a já je otevřela. Kluci se převlíkali tryskem, to proto, aby je Tom neviděl a taky mě, že mám ty oči zavřený. Když se Tom otočil, kluci byli převléknutí a já v pohodě.
"Vidíš? Že to zvládnou?" řekl Tom a kroutil hlavou.
"No...tak mi jdeme. Tome makej!" řekl mu Georg a kluci odešli. Zůstala jsem tam s Tomem naprosto. Sama jenom, co se za nima zavřeli dveře, tak minutku počkal, potom k nim přiběhnul, nakouknul ven a zase zavřel.
"Co to jako bylo?" smála jsem se jeho špiónské akci.
"Kontrola jestli nás nikdo nebude rušit." mrkne znova na mě a přibližuje se ke mě.
"A jako v čem by nás měli rušit?" řeknu mu nevinně a když se ke mě přiblíží vidím v jeho očích zvláštní jiskru.
"Třeba v tomhle..." řekne mi, nakloní se ke mě a políbí mě. Jeho polibky jsou procítěné a vášnivé. Jeho piercing ve rtu studí, ale je mi to příjemný, protože mě začne pohlcovat vlna horka. A budu tušit správně, když řeknu, že je to díky Tomovi a jeho polibkům. Pomalinku, aniž by mě přestal líbat, si sedne vedle mě a chytne mě za boky. Stále mě líbá a přitom mě rukama hladí po bokách. Za chvilku mě k sobě přitáhne a naznačí mi, abych si na něj sedla, tak si teda na něj obkročmo sednu. Přitáhnu se k němu co nejblíž to jde a on mě pořád líbá, dost divoce a vášnivě. Potom zakloním hlavu a on mě začne líbat na krku. Je mi to příjemný až moc příjemný. Abych ho alespoň nějak nažhavila, tak začnu pomalinku třít pánví o jeho rozkrok. Tomovi se mezi polibky objeví malý sten, který je znamením pro mě, že mu to dělá dobře. Nejenom jemu, ale tohle dělá dobře, i mě to dělá dobře. Tom mě líbá na krku a na dekoltu dost silnými polibky, po kterých si myslím, že mi tam zůstane vzpomínka na dnešní večer strávený s Tomem v téhle šatně. Jsme docela dost nažhavený. Tom najednou pustí moje boky, chytne mi moje triko a začne mi ho pomalu vytahovat nahoru, až mi ho sundá úplně. Sedím tam a můj jazyk se zase proplétá s Tomovým. Najednou uslyšíme otvírání dveří a objeví se tam Bill. Kouká na nás docela vyjeveně.
"Ehm...já...omlouvám se....nenechte se rušit...my počkáme." vykoktá ze sebe Bill a zavírá za sebou dveře. Nad tímhle se s Tomem jenom malinko zasmějeme a pokračujeme, kde jsme přestali. Tentokrát ale měl Tom mírně zakloněnou hlavu a já jsem jazykem dráždila jeho bradavky. Přitom jsem nezapomínala sem tam mírně pohnout svojí pánví, což Toma nikdy nenechalo chladným a pokaždé se z něho dostal mírný sten, který vyjadřoval jak je spokojený.
"Taro...já tě chci." řekl mi Tom po nějaké chvíli, co jsem ho líbala na hrudníku a krku.
Mírně jsem se pousmála a začala jsem Tomovi rozepínat jeho kalhoty. On zase začal rozepínat ty moje. Když mi je rozepnul, tak jsem z něho na okamžik vstala, abych si je mohla společně s tangama sundat a on se mezitím vysoukal ze svých kalhot a boxerek. Tom si vyndal ze svých kalhot kondom a chtěl si ho nasadit, já jsem ho ale zastavila.
"Já sama." řekla sem mu a vzala jsem si od něho ten kondom. Začala jsem mu ho nandávat a když ho měl na sobě, tak jsem si na něj sednula a on do mě začal pronikat. Naštěstí tohle nebylo naše poprvé, jak celkově, tak společné. Já a Tom už jsme spolu spali a musím říct, že ne jednou.
Políbila jsem ho a potom jsem se na něm začala pomalinku pohybovat. On mě držel za boky a někdy mi taky pomohl se nadzvednout. V místnosti bylo horko a ke všemu ta vášeň, která námi prostupovala a to všechno - bylo nám dost velké horko, které se snad stupňovali, každým pohybem. Začala jsem Toma opět líbat. On nezůstal pozadu a moje jemné polibky mi vracel dost vášnivě. Zanedlouho jsem si uvědomila, že začínám zrychlovat tempo, ale ani ne tak moji vinou, ale Tomovou, protože mě začal nadzvedávat rychleji. Pomáhala jsem mu, aby se tak nenadřel a taky jsem se na něm začala pohybovat rychleji a rychleji. Naše steny a výkřiky slasti se začali zesilovat a proto jsme se zase začali oddávat opět našim vášnivým polibkům, které měly alespoň na čas udržet naše vzdechy poněkud na nižší úrovni. Začínala jsem v podbřišku cítit známé šimrání, které naznačovalo blížící se orgasmus. Ještě než ale nastal, se napnul a z úst se mu dostal slastný sten, který značil, že on už k orgasmu dospěl. A pár vteřin na to jsem k němu dospěla i já.
Ještě nějakou chvíli jsem na něm zůstala sedět, opřená o jeho hruď a oba jsme se dostávali z mizejícího potěšení, ke kterému před okamžikem došlo.
"Taro?" ozval se docela udýchaný Tom. Zvedla jsem k němu hlavu. On se usmál a políbil mě.
"Měli bychom jít." i když se mi nechtělo, tak jsem musela vstát a začali jsme se oblékat.
Ještě než Tom otevřel dveře od šatny, jsem jeho ruku zastavila přímo na klice, podíval se na mě docela překvapeným pohledem. Já jsem se pousmála a políbila jsem ho, jenom tak letmo.
"Děkuji." řekla jsem mu, pustila jsem mu ruku a on otevřel s úsměvem na tváři dveře.
Došli jsme k autu, kde postávali ostatní, kterým zřejmě došlo kde jsme byli a co jsme tam dělali nebo jim to Bill řekl. Jediný David to asi nevěděl.
"No tady jsi Tome! Už bychom měli vyjet!" křiknul David a nasednul do auta. Georg a Gustav hned za ním. Jenom Bill k nám přišel blíž.
"Řekl jsem mu, že ti nebylo nejlíp a Tara se šla na tebe podívat."
"A on na to skočil?" zeptal se ho Tom překvapeně.
"Nebudeš tomu věřit, ale jo." řekl s úsměvem bratrovi Bill. Tom jenom zakroutil hlavou a nastoupil. Já jsem chtěla jít taky, ale Bill mě zastavil.
"Tak co? Jaký to bylo?"
"Neměla bych o tom mluvit."
"Tom je můj brácha. Je jedno jestli se to dozvím od tebe nebo od něj, ale rád bych taky někdy slyšel dívčí názor."
"Proč?"
"Jenom tak."
"No. S tvým bráchou to ani nemůže být jiný než skvělý Bille." poplácala jsem ho po hrudi, abych mu naznačila, že je všechno jasné a vyšla jsem do auta. Bill nastoupil hned po mě a jeli jsme domů.
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama