sex s billem

17. listopadu 2009 v 10:12 | ThOMÍÍÍ♥
Opět mám spicha s kapelou TH. Chodím s Billem už dva týdny. Jdeme do jejich zkušebny. Oni asi hodku zkoušej a pak Georg řekne že musí už jít. Gustav se rozhodne že půjde s ním. Tak jsem tu zůstala jen s Billem a Tomem. Povídáme si ale Tom vypadá že za chvilku usne. Řeknu mu: "Tome, ty vypadáš že tu za chvilku usneš." "Máš pravdu. Bille jdeme domů." Bill: "Ale já nechci jít domů. Zůstanu tu s Adélou a až bude chtít jít domů tak půjdu taky." Tom teda jde domů. Zůstala jsem s Billem sama. Bill si sedne vedle mě na gauč. Koukáme si do očí a já se ho zeptám:"Co se tak na mě koukáš?" "Ale jsi nádherná" Kouknu se Billovi do očí a ten mě hnedka políbí. Líbá tak něžné že se z toho rozplývám. Jeho piercing je tak vzrušující. Hladí mě i na břiše pod tričkem a jeho po zádech pod tričkem. Takhle se chvilku mazlíme, ale po chvíli nám dojde, že bychom už měli jít. Vyjdeme ze studia a zjistíme že je už večer. Pořád se nám ale nechce jít domů a tak Billa pozvu k nám. Nikdo není doma tak ho zavedu k sobě do pokoje. Položím ho na postel a lehnu si vedle něho. On se převalí na mě a začne mě líbat. Rychle mě svlíkne a sám se také svlíkne. Ležíme na mojí dvojitý posteli oba nazí
Líbá mě po celém těle a jde níž a níž. Nakonec mi pořádně roztáhne nohy a začne mě na pipince lízat pak přejde k prstění a nakonec obojí najednou. Je to úžasný. Jsem vzrušená jako nikdy. A on zjevně taky. Pěkně si mě užívá. Oba dýcháme rychleji. Ale aby mu to nebylo líto tak vezmu jeho přirození do ruky a začnu mu na něm dělat pár pohybů nahoru dolu. To ho ještě víc vzruší. Pak si ho dám do pusy a lížu ostošest. Už citím že se co nevidět udělá. Vyndám si ho z pusy a on se udělá na koberec. Nám to ale nestačí a pokračujem. Roztáhne mi nožky a jemně do mě vnikne. Je to tak příjemný. Pohybujeme se rychleji a rychleji. Za chvilku budu mít orgasmus. Už skoro budeme. Milujeme se rychlostí blesku. Už mám pekelně krásný orgasmus. a on je samo taky udělaný. Mě ani jemu to ale nestačí. Sedne si na židli s opěradlem A já si na něj sednu obkročmo. Nejdřív mu na penisu udělám pohyby nahoru a dolu. A pak si ho zastrčím do mezi. Líbám ho a jeho piercing v jazyku je příjemný. Začnu se pohybovat nahoru dolu a takhle se milujeme asi pul hodiny než dosáhn orgasmu. pak se oblíknem a políbíme a já se s nim rozloučím a jdu spát.
Druhý den se sejdeme a on mi povídá:"Včera večer to bylo s tebou krásný." "Pro mě to bylo tak vzrušující, že mě ještě teď svědí pysk." odpovim. " Mám pro tebe překvápko." "A jaký?" zeptám se ho. To mi ale neřekne a místo toho mě posadí do auta a šoferovi řekne at nás odveze k Billovi domů. Celou cestu v autě jsme se líbáme. Když auto zastavilo před jeho domovem šli jsme rovnou do jeho pokoje. Otevřel dveře a tam byli všude hořící svíčky a okvětní lístky červených růží. Vešla jsem do pokoje chodit bosa potěch lístcích bylo moc příjemné. Otočila jsem se na Billa: "To je nádherný" " Taky je to z lásky k tobě." řekl mi. Políbila jsem ho a šla s ním pomalu k jeho posteli. Byla taky dvojdílná. Lehli jme si na ni a začali se vzájemně pomalu svlíkat. Když jme se oba svlíkli tak jsme spolu prožili nádherný sex i s předehrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama