sprcha

17. listopadu 2009 v 10:13 | ThOMÍÍÍ♥
Bill seděl na posteli v boxerkách a tričku. Bylo už pozdě večer. Právě se s Adrianou vrátili do hotelového pokoje. Byli si společně s Tomem a Kamilou vyrazit na skleničku, ale jelikož zítra ráno musí brzo vstávat, protože Billa a Toma čeká rozhovor, dovolil jim jejich manažer pouze do jedenácti. Bill s Adrianou měli pokoj sami pro sebe. Ostatně jako vždy od té doby, co spolu začali chodit a co začal chodit Tom s Kamilou. Celé dny tráví všichni 4 společně, ale v noci si všichni chtějí užít soukromí.
"Chceš jít první do sprchy? Já ještě nejsem moc unavenej." navrhnul Bill Adrianě, která ze sebe strhávala všechny možný řetízky a náramky.
"Tak jo. Díky." políbila ho něžně Adriana, vytáhla si ze šuplíku ručník, mýdlo a šampón a odběhla do sprchy.
Měla dobrou náladu a taky se jí nechtělo spát. Těch pár skleniček, co do sebe dneska večer kopla ji pěkně zvedlo náladu a nejradši by teď někde tancovala.
Svlékla ze sebe všechno oblečení a vlezla do sprchy. Bylo jí příjemné nechávat jen padat kapky vody na svá záda, a tak asi minutu jen stála a užívala si sprchu.
Najednou se ozvalo zaklepání a vešel Bill. Adriana odsunula prosklené dveře od sprchy a vystrčila obličej.
"Copak je lásko?" usmála se na Billa. Bill přes páru skoro ani neviděl. Přes průhledné dveře sprcháče mohl ale matně rozpoznat obrysy Adriany nahého těla. Znervózněl. Cítil, jak se mu hrne horko do hlavy.
"No...já...přinesl jsem ti svůj kokosový šampón, kdybys chtěla...."
"Jee, to jseš moc hodnej, ale já mám přece svůj." usmála se Adriana. Bylo jí jasný, že tam Bill nejde, aby jí půjčil svůj kokosový šampón.
"No jo, ale stejně si ho pujč. Hezky voní." řekl Bill a podával Adrianě šampón. Oči měl přitom přilepené na jejím krku, po kterém jí klouzaly kapky vody.
"Tak díky moc. Vyzkouším ho." usmála se Adriana, vzala si od Billa šampón a zabouchla se znovu ve sprše.
Trošku zaskočený Bill se otočil a odešel zpět do ložnice. Adriana nestihla ani otevřít kokosový šampón a už se klepání ozvalo znovu. Ve dveřích se opět objevil Billča.
Adriana znovu vykoukla ze sprchy a tázavě se na Billa podívala.
"Já...já...přinesl jsem ti ještě kokosový mýdlo....abys voněla stejně..."
Adriana moc dobře věděla, že se chce Bill dostat k ní do sprchy, ale nechce, aby to vypadalo, že myslí jen na to jedno. Nejradši by si ho tam hned vzala, ale nechtěla, aby si myslel, že ji dostane vždy, když si přijde. Chtěla aby se trošku snažil. Provokativně vystrčila svůdně jednu nohu ze sprchy. Po stehně jí stekl pomalu pramínek vody. Bill na něj upřeně zíral a přemýšlel nad tím, kudy všudy tekl. Najednou cítil, že mu začínají být boxerky nějak malé.
Adriana si toho všimla, ale dělala, že to nevidí. Bavilo jí si s Billčou takhle hrát. Chtěla si ho co nejvíc vydráždit. Přesto se ale ovládla. Naklonila se k Billčovi, dala mu něžný polibek a vzala si od něj mýdlo se slovy:" Za chvilku už budu vysprchovaná, neboj." A zase zavřela dveře. Billík už byl zoufalý. Vrátil se do ložnice, třikrát přešel sem a tam a vrátil se znovu do sprchy. Strašně moc měl chuť na sex a Adrianě to vůbec nedochází. Nemůže jí ale přece říct, aby to s ním šla dělat. To by bylo hnusný.
Otevřel dveře od sprchy. Adriana si nahlas zpívala:
"Hey, Teufel komm raus
Ich hab´ dich geseh´n
Und noch die Hoffnung,
Du wirst mich verstehen..."
"Hmmm" odkašlal si Billča. Adriana potřetí vykoukla ze sprchy.
"Tys mě volala?" zeptal se nemotorně.
"Ne...já jsem si zpívala..." usmála se Adriana
"Aha....no...já ....ještě jsem ti chtěl říct, že ten šampón musíš ředit napůl s vodou, pak má lepší účinek." vymýšlel si Bill nesmysly.
"Fakt?" pozvedla obočí Adriana
Billík nevěděl co má dělat.
"Tak mi to ukaž." řekla k jeho velkému překvapení Adriana, chytla ho za tričko a vtáhla ho k sobě do sprchy. Už ho nemohla nechat dýl trápit.
Začala ho zasypávat polibky.
"Ty sis myslel, že tě sem nepustim, miláčku?" usmála se na něj sladce Adriana. "Už od první minuty, co jsem tu, jsem čekala až přijdeš, ale musela jsem si tě trošku vydráždit, víš?"
"Já myslím, že už jsem vydrážděněj dost." podotknul Bill a podíval se na svůj napjatý rozkrok.
Adriana mu stáhla už promočené tričko. "Teď už tě odsud nepustím." Ďábelsky se usmála a stáhla mu i mokré boxerky. Všechno to vyhodila ze sprchy ven a přibouchla dveře.
Přitiskla se co nejvíc k Billovi. Začala ho vášnivě líbat. Jejich jazyky se proplétaly a každý jakoby se snažil proniknout co nejhloubš do úst toho druhého. Billovy ruce se nemohly Adriany nabažit. Věčně jí klouzal svými jemnými dlaněmi po těle. Chvíli na zádech, chvíli na prsou, chvíli na zadku....Adriana měla co dělat, aby se jí nepodlomily kolena. Rukou sjela Billčovi od hrudníku až dolů...těsně nad rozkrokem se ale zastavila. Byla sice už také vzrušená, ale chtěla Billa ještě víc rozpálit.
"Nejdřív tě kráááásně umeju....abys byl kokosově voňavoučkej." prohlásila a do dlaně si vymáčkla trochu šampónu. Billča si taky trochu vzal. Adriana si stoupla na špičky, aby dosáhla Billčovi až na hlavu a začala mu ve vlasech pěnit šampón. Billík udělal to samé Adrianě. Musel něco dělat. Nemohl jen tak nečinně stát, nechat si mýt hlavu a přitom sledovat její tělo. To by už vzrušením nevydržel. Vtom Adrianu napadla totální hovadinka. Začala Billovy šampónem slepené vlasy česat nahoru do obrovského kohouta.
"Jeee, takhle ti to sluší...Takhle by ses měl česat!" smála se. Billča si šáhnul do vlasů a kohouta ihned rozhrabal.
"Počkej, já ti taky něco vytvořím..." a už se svýma dlouhýma rukama sápal Adrianě do vlasů. Najednou úplně zapomněli na jakékoliv vzrušení. Jakoby se v nich znovu objevili malé děti.
Billča začal Adrianě cuchat vlasy a tvořit jí tam bůhvíjaké kreace. Připadala mu v tu chvíli strašně vtipná a začal se smát na celé kolo. Adriana se snažila dostat svýma rukama zase do Billových vlasů a taky ho pěkně pocuchat, ale Billík si našel novou zbraň. Vzal sprchu a začal jí stříkat rovnou Adrianě do obličeje. Ta samozřejmě hned upustila od jeho vlasů a vrhla se po sprše, vytrhla jí Billčovi z dlaně a tentokrát měl gejzír vody v obličeji on. I když je ale hubenější než Adriana, má stále větší sílu. Pevně jí chytl ruku, v které držela sprchu a přitáhnul jí Adrianě k tělu. Sprcha začala stříkat na zem.
Jenže najednou z nich vyprchala všechna legrace. Oba dva se střetli pohledem. Znovu si vzpomněli proč tu jsou, že si sem nepřišli stříkat vodu do obličeje a cuchat si vlasy...
Jejich smích najednou utichl. Oba dva zase cítili ten známý, kolena podlamující pocit. Dlouze se políbili. Jejich jazyky se opět začali proplétat. Oba dva vzrušeně oddechovali. Vtom sebou Billča zatřásl zimou. Vůbec si neuvědomili, že sprcha už 5 minut stříká na zem a ne na ně. Adriana ji pořád držela v ruce. Vrátila ji zpátky do držáku na zeď a přidala trošku na teplotě, aby Billču trošku zahřála. Do ruky si kápla trochu kokosového mýdla a začala jím hladit a masírovat Billču všemožně po těle. Billča si taky trochu vzal a snažil se o to samé. Kokosová vůně zachvíli zaplnila celou sprchu. Adriana se k Billovi silně přitiskla. Stoupla si tak, že měla svou pravou nohu v jeho rozkroku a svým rozkrokem se třela o jeho nohu. Ucítila, jak ji do stehna silně tlačí Billovo vzrušení. Bill jí zajel rukou k podbřišku a pak na stehno. Vydala tlumený vzdech. Snažila se k Billovi přitisknout ještě víc. Začínala být čím dál víc vzrušenější. Bill na tom byl stejně, ale tak trošičku se jí chtěl pomstít, že ho ze začátku tak dráždila. Adriana se pořád snažila vyhledat svým rozkrokem Billovo vzrušení. Ale Bill pořád záměrně uhýbal. Bill sice už nadměrně vydrážděný, ale chtěl taky vydráždit pořádně Adrianu. Rukou jí zajel až úplně dolů, ale hned se vracel zpět nahoru. Adriana už to přestávala zvládat. Zrychleně oddychovala a tiskla k sobě Billa co nejvíc.
Když Bill viděl, jak silně je vzrušená, jeho vlastní vzrušení se zdvojnásobilo. Ještě jednou jí zajel rukou úplně až dolů. Adriana to už déle nesnesla. Potřebovala Billa teď a tady. Věděla jak ho odzbrojí. Znala dobře jeho nejcitlivější místa. Silně mu olízla ucho, a dala si záležet, aby cítil dotek jejího piercingu. Bill zavzdychal. Začínal taky nad sebou ztrácet kontrolu. Adriana to dovršila tím, že mu lehce skousla bradavku. Bill zasténal a natlačil Adrianu k protější zdi. Vášnivě ji přitom líbal. Jakmile se Adriana dotkla zády ledových kachliček, málem se jí podlomila kolena. Během krátkého okamžiku si ji Bill přidržel za zadek a vniknul do ní. Oba dva se navzájem až příliš vydráždili. Nedalo se říct, čí sténání bylo hlasitější. Bill se přestával ovládat. Stále silněji dorážel. Adriana se jednou rukou držela jeho zad a druhou zarývala nehty do kachliček, i když to nebylo vůbec platné. Jejich dechy se stále zrychlovaly, Adriana cítila, že už to nevydrží. Chytla se oběma rukama Billa, protože měla strach, že by se jí vzrušením podlomily kolena. Jen co se ale rukou studenou od kachliček dotkla Billových zad, vyvolalo to v něm další bouři vzrušení. Zavřel oči a zaklonil hlavu.....Obě jejich těla se napjala...Do všech svalů jim začal proudit příjemný pocit až se jim zatočila hlava. Ještě chvíli setrvali v pozici, v jaké byli. Museli se vydýchat. Oba dva slyšeli, jak tomu druhému rychle buší srdce. Po chvíli se od sebe konečně odtrhli. Dlouze se políbili. Adriana vypla sprchu.
"Tohle společný sprchování bysme měli praktikovat častěji..." usmála se
"Taky si myslím..." políbil ji něžně Bill " Co třeba hned zítra?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama