Březen 2010

Alena a Katka milují Tokio Hotel: Jak fandní absolutní fanynky?

29. března 2010 v 16:10 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Katka (vlevo) a Alena zasvětily kapele Tokio Hotel všechen volný čas. Kdykoliv to jde, vyrazí do Evropy, aby kluky z kapely aspoň zahlédlyFoto: abl
14.03.2010  08:13Když vejdete do pokoje Katky Horké, nejspíš se vám zatají dech. Všechno laděné do růžové a černé, stěny i strop polepený plakáty a výstřižky, stůl i polštáře s potiskem hvězd. Co to má znamenat?
reklama
Katka i její kamarádka Alena Pospíšilová jsou tělem i duší fanynky německé kapely Tokio Hotel, jejichž logo je právě hvězda. Zítra své idoly uvidí na koncertě už po šesté. Tentokrát ale nemusí cestovat, jejich hvězdy totiž přijedou do Prahy.

"Všechno začalo tak nějak nenápadně," vysvětluje »šílenství« své dcery Katčina maminka Lenka (41). Katka začal zhruba před pěti lety kapelu Tokio Hotel poslouchat, pak se přidaly plakáty, později koncerty včetně těch v zahraničí a nakonec i dobrodružné výpravy. Často vyrazí i na stovky kilometrů vzdálené místo, o kterém se povídá, že by se tam mohli kluci z kapely vypravit. A na všechny cesty si berou jednoho průvodce - Katčinu mámu.

Hudební šílenství

"Tohle není jen hudba, to je životní styl," shodují se Katka i Alena. Obě mají tetování - Alena má za krkem jméno zpěváka Billa, Katka na levém předloktí onu hvězdu jedné z jejich písní. "S tím jsem tak úplně nesouhlasila, to mě přesvědčila Katka a manžel. Kdybychom jí to nedovolili, stejně by si to nejspíš nechala udělat," říká máma Lenka. Ketty i Alča, což jsou jejich přezdívky ve fanclubu, který vedou, se znají právě díky Tokio Hotelu. Katka spravuje blogy a webové stránky, Alena pořádá setkání fanoušků nebo třeba výpravy na koncerty.
"Vzhledem k tomu, že je třeba všechno naplánovat, zorganizovat, postarat se o finance, vytvořit nějakou propagaci a nevím, co ještě, považuji to za výbornou přípravu do života," vysvětluje Lenka, proč na celou věc vlastně přistoupila. Katka se navíc kvůli Tokio Hotel začala učit německy i mimo školu. "Nejsem si jistá, jestli bych dceru donutila při škole chodit ještě na další kurzy, kdyby to sama nechtěla," pochvaluje si Lenka. Katka si dokonce sama navrhla stylový nábytek do pokojíčku tak, aby bylo všechno v duchu Tokio Hotel.

  • Katka (vlevo) a Alena zasvětily kapele Tokio Hotel všechen volný čas. Kdykoliv to jde, vyrazí do Evropy, aby kluky z kapely aspoň zahlédly

  • Foto: abl

  • 1/4
  • FOTOKatka (vlevo) a Alena zasvětily kapele Tokio Hotel všechen volný čas. Kdykoliv to jde, vyrazí do Evropy, aby kluky z kapely aspoň zahlédly

Příliš liberální výchova?


Z počátku holky oslovila hlavně hudba, pak se přidal i vzhled zpěváka Billa. A taky jeho životní styl. Od devíti let se chtěl být jiný než ostatní, ve třinácti už měl kapelu, piercing, černé vlasy. Katka měla ve čtrnácti hlavu odbarvenou na tmavě fialovou.
"Přišla s tím, že to prostě chce. Nemělo cenu jí v tom bránit, barvila jsem jí to osobně a taky ji ale varovala, že si tím ve škole nejspíš jen přitíží," říká maminka Lenka. A měla pravdu, Katka měla problémy nejen se svými spolužáky, ale i s učiteli, kteří nepřenesli přes srdce Katčinu podle nich zvláštní zálibu.
Někdo by mohl přístup Katčiny maminky odsoudit, ona ale má pádné argumenty, proč si je jistá, že dělá dobře. "Díky tomu všemu k sobě máme blízko, nejsem až tak mimo, jako někteří rodiče, kteří nemají tušení, co jejich děti dělají. Jestli nosí zvláštní oblečení nebo účes, považuju za vedlejší a nepodstatné," vysvětluje. Katka teď studuje Střední školu mediální a propagační tvorby, problémy se změnou školy ustaly. K tomuhle oboru ji vlastně taky přivedli Tokio Hotel, naučí se tak spoustu věcí, může spravovat webové stránky a blogy. Zítra mají fanoušci Tokio Hotel velký svátek, kapela totiž vystoupí v Praze.

Co Katka absolvovala kvůli Tokio Hotel:

5 koncertů navštívila
4x stála v první řadě
200 plakátů vlastní
20 000 Kč utratila
12 autogramů vlastní
15x skupinu spatřila
10 000 km nacestovala
6 zemí navštívila
138 hod čekala venku
9,5 hod strávila v přítomnosti skupiny

Tokio Hotel začali se zpožděním, mladičké fanynky ale nezklamali

29. března 2010 v 16:07 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Fanoušci na koncertě německé skupiny Tokio Hotel, která vystoupila 15. března v pražské Tesla Areně.
vydáno: 15.03.2010, 22:41 | aktualizace: 15.03.2010 22:52
Praha - Hity ze své poslední desky Humaniod představila dnes v Tesla Areně na pražském Výstavišti německá skupina Tokio Hotel. Kromě nových hitů zahrála také všechny úspěšné skladby ze dvou předešlých alb. Publikum ve zpola zaplněné hale tvořily především dívky teenagerského věku, ty mladší se na koncert vydaly pod dohledem rodičů.
Vystoupení Tokio Hotel začalo s velkým zpožděním. Pořadatelé avizovali začátek na 18:00, kvůli zdržení při přesunu z Polska, kde kapela hrála v minulých dnech, se ale brány arény otevřely až o více než hodinu později, samotný koncert pak začal až po 21:00. Nedočkaví fanoušci se tlačili před vchodem a členové bezpečností služby je museli několikrát uklidňovat a vytlačovat od brány.
Kvůli zpoždění byla odřeknuta předkapela, kterou měla být česko-americká rokenrolová formace Airfare, jež v roce 2008 získala cenu Objev roku hudební stanice Óčko.
Scénu v aréně tvořily plošiny a rampy spojené schody, po kterých se jednotliví hráči mohli pohybovat v různých výškách. Frontman skupiny, zpěvák Bill Kaulitz, vystoupil v extravagantní kožené kombinéze ozdobené různými doplňky se světelnými efekty. Koncert Tokio Hotel doprovázela ohnivá show, Bill Kaulitz zpestřil vystoupení i tím, že mezi dvěma písničkami se vynořil z podzemí na motocyklu.
Kapela zahrála většinu svých písní v němčině, dokonce i hity, které nazpívala i v angličtině, například skladby Automatisch nebo Lass Uns Laufen. V němčině zazněl i starší hit Übers Ende der Welt, angličtinu zvolili hudebníci pro jednu z nových písniček Dogs Unleashed.
Praha je jednou ze zastávek koncertního turné Welcome to Humanoid City, během nějž Tokio Hotel navštíví 32 evropských měst. Čtveřice Tokio Hotel v Česku vystoupila už v roce 2007, kdy odehrála po jednom koncertu v Praze a Ostravě.
Tokio Hotel založili v roce 2001 v německém Magdeburku zpěvák Bill Kaulitz, jeho dvojče a kytarista Tom Kaulitz, bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing. V posledních letech patří v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám, která dokázala strhnout davy především mladých fanoušků.
Početnou skupinu obdivovatelů má i v České republice. Kapela zatím vypadala tři alba. Úspěšný debut Schrei vyšel v roce 2005, v roce 2007 pak následovala deska Zimmer 483. Kapela obdržela několik hudebních cen v rodném Německu, v roce 2008 následovala i mezinárodní uznání. Hudebníci získali ocenění například v americké soutěži MTV Video Music Awards v kategorii nejlepší videoklip nového umělce či cenu v evropské soutěži Music Awards televize MTV.
Shodou okolností dnes v Praze vystoupila další německá kapela Scorpions, která se v O2 areně loučila se svými hardrockovými fanoušky. Skupina totiž v lednu oznámila, že chce ukončit kariéru. Scorpions ale zřejmě svým krajanům fanoušky neubrali, zatímco na Tokio Hotel chodí zpravidla teenageři, na Scorpions spíše generace, která zažila jejich nejslavnější období v 80. letech.

oslo

28. března 2010 v 18:23 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

TH a fans

28. března 2010 v 18:23 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

19.3.2010 Radio Regenbogen Awards (Karlsruhe) #3

22. března 2010 v 13:56 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
20.3.2010 Nantes (meet&greet)

22. března 2010 v 13:55 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Tokio Hotel na C2 RaceCup

22. března 2010 v 13:54 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
V sezóně 2010 bude C2 RaceCup poprvé na startovní scéně v Německu. Na Sachsenringu byla 19.března 2010 prezentace juniorské třídy. Pořadatel této série Rüdiger Seyffarth oznámil také malou senzaci: Magdeburské světové hvězdy Tokio Hotel budou používat své vlastní auto. Také Ich+Ich zpěvák Adel Tawil a kapelník Helmut Zarlett jsou na startu!

"Pro Tokio Hotel se jedná o malé partnerství. Ale pro nás je to velké."

"Jsme samozřejmě nadšení, že nám Tokio Hotel řislíbilo vozidlo," rozzáří se radosti Rüdiger Seyffarth na tiskové konferenci v Sachsenringu. "Citroen C2 bude mít na závodech barvy Tokio Hotel."

Tokio Hotel rovněž přislíbili, že budou přítomni na jednom nebo dvou závodech. Také se hledá termín, kde by členové kapely mohli jet v jednom nebou dvou závodech VIP aut. U dalších termínů by Tokio Hotel měli být stále součástí.

Termíny 2010 C2 RaceCup

27. - 28.5. 2010 Most (Česká republika)
18. - 19.6. 2010 EuroSpeedway
09. - 10.6. 2010 Oschersleben
Srpen je stále otevřený
24.- 25.9. 2010 Salzburg (Rakousko)
08. - 09.10. 2010 Hockenheim
22. - 23.10. 2010 Nürburgring

Praha (15.3.2010) #15

20. března 2010 v 11:15 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥Praha (15.3.2010) #16

20. března 2010 v 11:14 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
15.3.2010 - Praha - Tesla Arena

20. března 2010 v 11:13 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥19.3.2010 Radio Regenbogen Awards (Karlsruhe)

20. března 2010 v 11:10 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


georg and gustav

14. března 2010 v 16:19 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
http://i44.tinypic.com/2hmdhqr_th.gif

gustav and georg

14. března 2010 v 16:19 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
http://i44.tinypic.com/2hmdhqr_th.gif

zavřete školky,TH příjíždějí

14. března 2010 v 16:13 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
Pokud se chystáte doplnit zásoby černého laku, očních linek a extra silně tužícího gelu, neodkládejte to na pondělí. To už je v regálu nenajdete - Tokio Hotel přijíždějí!

Magdeburská čtyřka Tokio Hotel vystoupila v české metropoli už dvakrát - v dubnu 2006 na VIP koncertu v klubu Futurum a o rok později se konečně představila i "obyčejným smrtelníkům" v pražských Vysočanech, navrch si zahráli i v Ostravě.

V pondělí 15. března se kapela do Česka vrátí v plné síle a navíc s novou deskou. Setlist koncertu tak připomene nejen hity z úspěšných nahrávek Schrei (2005) a Zimmer 483 (2007), ale i z čerstvě uplácaného Humanoida (2009).

Pojďme si tedy připomenout tři zásadní momenty v kariéře mladých hoteliérů.

Rok 2005, debutový singl Durch den Monsun a hned trefa do černého. Nešlo to ale až tak rychle, jak se na první pohled zdá. Už dva roky před průlomem totiž kapela ke svému úspěchu našlápla v soutěži StarSearch... Ale zpátky k Monsunu... Hned po svém vydání se v oficiální domácí singlové hitparádě usídlil na 15. místě, týden na to už se neohroženě vyhříval na trůnu. Euforii pak v německých školkách podle očekávání vyvolala i první vykřičená deska...

-->


Expanze... Aspoň ta v rámci starého kontinentu živých koncertů přišla na řadu v roce 2007. Turné doprovázející vydání druhé studiovky Zimmer 483 mělo odstartovat v březnu, muselo být ale o dva týdny odloženo - členové kapely si totiž přáli jinou scénu. Vedle České republiky (už zmíněné koncerty v Praze a v Ostravě) se Tokiáči představili v Polsku, na Slovensku, v Rakousku, Švýcarsku, Francii, Holandsku, Belgii nebo Itálii. Na koncertu v domácím Oberhausenu (Köpi Arena, 2. května 2007) kapela natočila i své první živé DVD. Šňůra se protáhla až do listopadu 2007 a v roce 2008 na ni kluci navázali další sérií koncertů, tentokrát pod hlavičkou 1000 Hotels Europatour.

-->

A do třetice? Zteč v Americe. Za oceán se vydala magdeburská čtyřka na zkušenou už v únoru 2008, hlavní "útok" ale naplánovala až na druhou polovinu roku, s přestávkou na dotočení svého Humanoida, absolvovala od srpna do prosince za mořem rovných jedenadvacet koncertů. Neminuli města jako Chicago, San Francisco, New York, Philadelphia, Atlanta, Las Vegas, Dalas nebo Mexiko... Automatisch nebo Automatic, Schrei nebo Scream... doma pronajímají Tokio Hotel své apartmány přeci jen o poznání úspěšněji.

-->

hotel moskva

14. března 2010 v 16:12 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

lucemburg

14. března 2010 v 16:11 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
Lucemburgnew

14. března 2010 v 16:10 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
Venku je tak chladno. Všude je led a sníh.

Tokio Hotel budou mít před hotelem autogramiádu ve 14.30.

Byli tady lidé z TH TV.


Lidé z TH TV natáčeli řady a dělali rozhovory s fanoušky.
newky foteščky

5. března 2010 v 20:26 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

vyjda bez sedla:-)

1. března 2010 v 13:58 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥
Hj,jsme se zase dlouho nevyděli,pač ted moc nemám čas chodit jsem a psat nový veci a přidávad.ae ted jsem si ten čas udělala:-).
-
Hned po páteční poslední hodině jsem vypálila dom si plo předem nachystaný veci a šla jsem na nadraží,tam jsem si asik 5-10 min.počkala,ae to nevadí,hlavně že mi to neujelo,jsem se aspon mezi tím trochu najedla,pač jsem neměla obět.
mno když jsem už vystoupila s vlaku,tak na mě čekala nej kámoška Nička a šli jsme za Markétou ke koníkům.když jsme přijeli,tak am nidko nebyl,tak jsem šli dál a převlíkli jsme se a šli jsme podestílat a čistit koně,mezi tím už přijela Markéta s Nikčou a Májou a mohlo se jed na výjdu:-)
Nejdřív jsem měla strach že budu trochu sklouzavat a padat,a bylo to pravě naopak....bylo to,to samý ako když jedu se sedlem akorát že jsem bez toho sedla nemohla při klusu vysedávat xDtak jsem na tom koní(Lukáškovi)trošku"víc"skákala xD.tak jsem vždycky lukáška rychle nacválala,pač ve cvalu to bylo v poho(všk každy kdo jezdí na koni,tak mě chápe xD)mno pak jsem si vzali každa svyho koně,já Lukáška a Nikča Lumpíka a událi jsme jim náký ty učesí akoi by šli na přehlidku(samozřejmě jsme je pořádně vyčistilixD)když jsme je i ukázali ostatním tak jsem šli nahoru se převléknout a že v sedm pojedem dom.tak jsem 10mminut předtím vyrazili a nakonec nám to ujelo:Dtak jem šli do hronova pěšky a tam jsem počkali na autobus co jel v osm:-)no tak jsem takhle v devět dorazili dom a pak jsem se šli vykoupat(já totiž spala u nich:-))a pak jsem si vzali pizzu a šli jsme spat:-)
tot vše.................oni by vas stejně ty podrobnosti už asik nezajímali:-)