Červenec 2010

Nestíhám,Nestačím

30. července 2010 v 14:34 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Alooha,všem

Chci se vám olmuvit,

Přes prázky mám totální nestíhák..tento rok jsou haluzně nabitý...takže se vůbec nedivte,když tu není nic newky....hned po prázdninách,se budu snažit,dát ted blog do pořádku,ae neručím na 100%

tak se tu zatím měj te všeci

ALOOHA♥


Nej Výkend s NEJ Lidišškááma♥

25. července 2010 v 21:22 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Tááágžéé na zdárek blogeři!

jak se tu máme?!

Nó,tak jak jsem psala v předešlém článku,že jedu do Nováče,tak jsem taky jela a bylo to tam móc fájne

Ale pak nečekaně jsem se domluvila s kámoškou že sní pojedu hned další týden do Pilníkova k babišce a Dědoj a tak jsem tu nebyla 14 dni.....místo jednoho tejdnu..tak se všem omlouvám.

Ae bohužel jen na tyden....

Hned první den byl normoš.Ale ten druhej,no to bylo.Nikča(to je ta kámoška s kterou jsem tam jela)tam potkala kamošku Monču a sni byla i Jitka,tak jsem se už konečne seznamila s lidma...ae to jsem ještě nečekela,kolik jich bude:-) .Nu,a pak nas večer zavedli na Račín a tam jsme se seznamili snad s nejmím 30 lidiškama,a navic moc šupr.....takovy lidi se jen jen tak neviděj...Třeba ako Simča,Honza,Vojta,Monika,Jitka,David,Marek,Tomáš,Petr,Filip,Ludvajs,Standaq,Honza,Dan a Tomáš atd(t lid se anik nedaj vyjmenovat..těch je....ae na koho nemůžu zapomenout,tak to je MARTIN.A právě do něj jsem se zabouchla(ae to je jedno)

A vy mi moooct chybýte...po vas se mi stýzka nejvíc....moc a moc....

Já ci bydlet v Pilníkově...a ci a ci..ae nejdeto

MVR and nikdy nezapomenu a snad se zase někdy uvidíme PA


Jedu na prázdniny

9. července 2010 v 9:06 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Ahoj,zdravím všeci..

Tágžé,jedu teď na týden k Babičce a Dědovi ....takže se tu nějakou dobu neukážu ...a ta doba je celej týden.....:-) ....takže se sváma ci všema rozloučit.....a za týden se zase uvidíme...

a uživejte všici prázkypapa mtr


Tokio hotel-chvátám

7. července 2010 v 21:49 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Tokio Hotel Fever

3. července 2010 v 10:02 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Přední strana obálky
Ecw Press, 2010 - Počet stran: 112
Tokio Hotel-twin brothers, vocalist Bill and guitarist Tom Kaulitz; drummer Gustav Schäfer; and bassist Georg Listing-were already multiplatinum-selling superstars in their native Germany when they decided to take the rest of the world by storm, and this tribute is the ultimate guide to the band. Featuring stunning photos of the band-in performance, off stage, and as children-this biography details their early days, their musical and style influences, and their love for their devoted legions of fans. Tokio Hotel translated their two albums from German to English and found North Americans just as receptive to their alt-rock music, moving lyrics, and distinct visual style. This led to a nomination for the MTV Video Music Award for best pop video and a win for best new artist in 2008. From facts and style information on each of the band members to a discography and videography of their work, this guide to all things Tokio Hotel is essential for any

Tokio Hotel Taschenkalender 2010

3. července 2010 v 10:02 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Přední strana obálky

Fotešky 2010

3. července 2010 v 10:00 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

http://images2.fanpop.com/images/photos/7300000/New-2010-Calendar-Humanoid-tokio-hotel-7354452-1024-768.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_l0bfcy1wmf1qbsgaqo1_500.jpgRozhovor s Misty Buckley - designérkou pódia pro Humanoid City turné

2. července 2010 v 20:33 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Zkoušeli jste v tomto týdnu, když turné bude už tak brzo?
Misty Buckley: Bylo to opravdu vzrušující a intenzivní. Všichni jsme byli velmi soustředění a po studiu byl velký množství kreativity. Společně s kapelou a světelným designérem Davem Maxwellem, všichni jsme tvrdě pracovali na velké show, setu, obsahu obrazovek a světlech. Myslím, že to bude jedno pekelné turné. Fanoušci to budou milovat!

Mělo nedávné oznámení Optimus Secret Show nějaké vliv na zkoušky a obvyklou náladu?
Misty Buckley: Optimus Secret Show se nekonala ve zkoušecím studiu v Londýně.

Je nějaká část pódia, ze které jste nervózní? Bill se zmínil, že Gustavovo bicí bude na stoupačkách a to Tom dokonce nazývá jeho levým vejcem! ;-) Máte oblíbenou část pódia?
Misty Buckley: Nejsem nervózní - jen natěšená…je to rock n' roll. Set byl navržen s různými úrovněmi, takže kluci mají takové hřiště, na kterém pracuje jejich kouzlo. Tom a Georg tam hodně pobíhají a jsou tam opravdu speciální momenty.
Moje oblíbená část pódia je kokon - je to jako obrovská průmyslová socha. Miluju to…také práce, kterou udělali scéničtí umělci je dech beroucí. S našim týmem jsme měli velké štěstí.

Tokio Hotel nemají takové jméno v Anglii jako v Evropě - znala jste je předtím, než jste s nimi začala pracovat?
Misty Buckley: Samozřejmě, byli na EMA's a po celé Paříži jsme viděla jejich plakáty. Pracovat myslím, myslím, že si Anglii získají, bez problému. Kluci mají tak úžasnou show a Bill je fantastický umělec.

Zdá se, že kapela je velmi ráda, že s vámi může pracovat na designu pódia. Jak jste se cítila, když jste s nimi pracovala?
Misty Buckley: Je to cool parta kluků a jsou velmi kreativní. Je to opravdu brilantní projekt a jsou skutečně zábavní.

Jak došlo ke spolupráci?
Misty Buckley: Dal nás dohromady produkční manažer Chris Vaughan a Kleo Tuemmler, kteří s kapou pracují po 4 roky.

Jak se kapela podílela na procesu designu?
Misty Buckley: Právě Bill je hodně do designu a do vytváření elementů show. Všichni jsou velmi vizuální, což je skvělé. Kapela má na mysli futuristickou scenérii "Humanoid města". Takže když jsem jim ukázala první kresby, přišlo hodně cool nápadů a oni přirozeně vědí, co je cool a zábavné pro jejich fanoušky.

Kapela vždycky trvá na tom, že jejich angličtina není moc dobrá a že mají potíže se vyjádřit. Jaká byla komunikace s nimi?
Misty Buckley: Jejich angličtina je perfektní.

Bill hodně mluvil o kostýmech, které na turné navrhli DSquared - inspirace na design pódia pocházela z nich nebo to bylo obráceně?
Misty Buckley: Od začátku byla naplánována produkce jako celkový koncept. Myslím,že se všichni inspirovali navzájem.

Poslechla jste si pro inspiraci Tokio Hotel album - Humanoid? Co jste si myslela?
Misty Buckley: Ano, poslechla. Je to skvělé album.

Opravdu se nám líbil design pódia, který jste udělala pro Bat for Lashes - jaký byl váš oblíbený projekt? S kým jste si nejvíc užili spolupráci?
Misty Buckley: Jeden z mých oblíbených projektů je design pro festival Glastonbury muzických umění. Ten rozsah je úžasný. Je úžasné pracovat s největšími uměleckým oddělením na světě. Je tam přes 40.000 tvůrců, kapel a účinkujících. Je to epické a vzrušující.

Kde všude bude v budoucnu viděn design Misty Buckley?
Misty Buckley: Aktuálně je to Hot Chip turné.

Uvidíme vás na Humanoid City turné kontrolovat vaše pódiu v akci?
Misty Buckley: Ano, tak často, jak je budu moct.

Oficiální Tokio Hotel UK Street Team a Fanklub mají velkou paronii, že to kapela tady v Anglii nemá ráda, protože nevydávají CD, nemají tady vystoupení nebo autogramiády - můžete nás ujistit, že se smáli aspoň jednou během jejich pobytu v Londýně? ;-)
Misty Buckley: Ano, samozřejmě že, se smáli.

Tokio Hotel nachystali pro fanoušky další koncertní nosiče

2. července 2010 v 20:32 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Německá partička Tokio Hotel naservíruje svým příznivcům 12. července další koncertní DVD. To dostalo název "Humanoid City - Live" a fanoušci se na něm dočkají záznamu vystoupení skupiny v Miláně.

Turné k poslední desce "Humanoid" neminulo v březnu letošního roku ani Prahu a i podle našeho reportu šlo o velmi povedenou a výpravnou show. Kulisy futuristického města, které tvořilo základ pódia, měla na svědomí Misty Buckley a její tým, který pracoval i na dekoracích filmu Luca Bessona "Pátý element". Kvalita záznamu nosiče je též zaručena, neb celé DVD natočil Jim Gable, který má na svém kontě obdobné živáky pro AC/DC, Rolling Stones nebo Aerosmith. Kromě koncertu samotného Tokio Hotel nešetřili ani bonusovým materiálem. V něm se dočkáme nejen rozsáhlého dokumentu z průběhu turné, ale i záznamů z několika televizních vystoupení.

Kdo dává přednost audio verzi koncertních záznamů, nemusí truchlit. Ve stejný den vyjde "Humanoid City - Live" též jako klasické CD.

Vyhraj boty Reebok podepsané Tomem

2. července 2010 v 20:32 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥


Neuvěřitelné, ale pravdivé! Odběratelé newsletteru Pop24 mohou vyhrát boty Reebok od Toma Kaulitze! Boty jsou podepsané Tomem. Jedná se o absolutně exkluzivní model, který měl Tom na vystoupení ve "Wetten Dass..." a v Německu je těchto párů bot pouze 31.

Abyste se této soutěže mohli zúčastnit, stačí zadát klíčové slovo, kterým název nejnovějšího klipu TH a potom vyplnit základní informace o vás.

Tokio Hotel naživo i u vás doma

2. července 2010 v 20:30 | ♥♥♥ThOMÍÍÍ♥♥♥

Expresivní čtyřka z Magdeburgu, němečtí Tokio Hotel, dobudou kromě vašich srdcí, nyní s Humanoidem i vaše obýváky. Připravované Live DVD z právě skončeného turné Humanoid má již oficiální datum uvedení na trh. Přestože se nepotvrdily první zákulisní informace, které snad v nadsázce či v neskonalém optimismu slibovaly koncertní DVD na evropských trzích ještě před letními prázdninami, můžeme si nyní do diářů zapsat datum 16.7.2010.
Tokio Hotel se vrátili z Asie, kde probíhalo několik promo akcí k jejich nejnovějšímu počinu, za sebou mají návštěvy Singapuru, malajského Kuala Lumpur či ostrova Taiwan. Mimo jiné se svěřili s tím, že se do Asie vrátí v červenci, kdy s turné Welcome to the Humanoid City zamíří do Číny.

Live DVD přináší záznam koncertu kapely Tokio Hotel z Mediolanum Areny v Miláně, který se uskutečnil 12.4.2010. Celkově kapela strávila skoro celé tři měsíce pendlováním po Evropě. Během nich odehrála dvaatřicet koncertů, zastavila se i v Praze.

Záznam z Milánského koncertu Tokio Hotel natáčelo celkem 15 kamer v HD rozlišení, takže celá show skupiny zde snad perfektně vynikne. A to včetně obrovského pódia, které bylo koncipováno jako technooptimistická adorace teatrálního prostředí s velkou promítací stěnou a širokým světelným arsenálem, a které jsme kvůli prostorovým dispozicím nemohli v Praze vidět bohužel celé.

Komplet Live DVD a CD obsahuje též řadu bonusů. Na přiloženém CDčku lze nalézt například speciální akustickou verzi skladby Darkside of the Sun. DVD samotné pak obsahuje rozsáhlou fotogalerii ze zákulisí koncertní šňůry, a to především z Londýna. Další zákulisní záběry bude možné navíc shlédnout ve zvláštním prodloužené episodě Tokio Hotel TV.